סדרת TV: אדריכלי החלומות // הוט, ערוץ החיים הטובים, VOD >>

יום שבת, אוקטובר 16, 2010 | , |

אדריכלי החלומות >>
 
"אדריכלי החלומות" הינה סדרה ראשונה מסוגה בארץ הבוחנת מקרוב את חייהם המקצועיים של צמרת האדריכלות הישראלית. כל פרק מתמקד באדריכל אחר ומלווה אותו בביתו, בסביבת העבודה שלו, בביקורים בפרויקטים שבדרך ובבניינים שתכנן וכן נתוודע אל לקוחותיו ושותפיו לדרכו העסקית והיצירתית.


בבסיסו של כל דיוקן עומד הניסיון לפענח את מניעיו הביוגרפים והאמנותיים של האדריכל ואת מקורות ההשראה וההשפעות המסייעות לו בעיצוב חזונו וסגנונו הייחודי. האדריכלים המופיעים בסדרה מייצגים קשת רחבה של תחומי עניין מקצועיים: בנייה פרטית, בנייה ציבורית, מבני תרבות ועוד. בעונה הראשונה של הסדרה משתתפים: אילן פיבקו, אלכס מייטליס, אבנר ישר, אמנון רכטר, משה צור, יסקי-מור-סיון, קולקר-קולקר-אפשטיין ועוד. המניע שעומד מאחורי יצירת הסדרה הוא העיסוק הציבורי הנרחב באדריכלות ובעיצוב בשנים האחרונות לצד ההצלחה הבין-לאומית שבה זוכים אדריכלים ישראלים.
לאחרונה הוחלט, לאור הצלחת העונה הראשונה, ב"ענני תקשורת" , מפיקי הסדרה, להמשיך עם עונה שניה שגם תצולם בחו"ל.

בחינם, החל מה-26.8, בקטגוריית ספורט ולייף סטייל- ערוצי הפנאי, ב-HOT VOD

לצפיה בכמה מן הפרקים המלאים לחצו כאן

מה דעתך?

Facebook Comments

2 Responses So Far:

אנונימי אמר/ה...

חבל שלא חושפים את מי שצריך את החשיפה אלא את אלה שכבר זכו בתהילה

אנונימי אמר/ה...

צודק

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר