אירוע: "ממטבוליזם לארכיטקטורולוגיה", בצלאל // 25.11 >>

יום שלישי, נובמבר 23, 2010 | , |


ממטבוליזם לארכיטקטורולוגיה: ישראל גודוביץ' במחלקה לארכיטקטורה, יום חמישי ה-25 לנובמבר, 18:00 >>

המחלקה לארכיטקטורה בבצלאל מתכבדת לפתוח את סדרת ההרצאות "פרקטיקה אדריכלית" בהרצאתו של אדריכל ישראל גודוביץ': "ממטבוליזם לארכיטקטורולוגיה".ישראל גודוביץ', אדריכל בוגר הטכניון, המשיך את לימודיו כעמית לתואר שני באדריכלות תחת קנזו טנגה באוניברסיטת טוקיו. יחד עם ארטה איסוזקי ורייקו טומיטה, הצטרף גודוביץ' לסטודיו U.R.T.E.K..  לאחר חזרתו לארץ, הוציא באמצע שנות השישים את הספר "ארכיטקטורולוגיה", שנשאר עד היום אחד החיבורים המרתקים והחדשניים על אדריכלות מקומית, טכנולוגיות תיעוש וצורת חיים מודרנית בישראל.


בשנים שלאחר מכן תכנן גודוביץ' פרוייקטים כגון בית הספר בחצבה ואנדרטת עוצבת הפלדה בנגב. לאחר מכו היה האחראי על התכנון הכפרי במשרד השיכון ולתקופה קצרה מהנדס העיר תל אביב.
סדרת ההרצאות "פרקטיקה אדריכלית" חותרת להדגיש את הזיקות המהותיות בין סביבות אקדמיות לאלו של הפרקטיקה על ידי בחינת ההשפעות הרבות של אקלים אינטלקטואלי בבתי ספר לאדריכלות על עבודותיהם של בוגריו. בסדרה יציגו אדריכלים נבחרים פרויקט אחד מתקופת לימודיהם ואחד מתקופת עבודתם העצמאית ויעמדו על הקשר ביניהן, הן מבחינת השפה האדריכלית והן מבחינת הדיון האינטלקטואלי הספציפי שביקשו לפתח באמצעותן.

ההרצאה תתקיים ביום חמישי, ה-25 לנובמבר בשעה 18:00 באודיטוריום המחלקה.

Facebook Comments

2 Responses So Far:

אנונימי אמר/ה...

נראה ממש מעניין

אנונימי אמר/ה...

היה טוב מאד,
סטודנט שנה ג'.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר