זכיה בתחרות: "מגדל גוסן שנזן", סין // massimiliano + doriana fuksas Architects >>

יום ראשון, נובמבר 28, 2010 | , , , |

massimiliano + doriana fuksas // guosen securities tower competition >>


משרד האדריכלים האיטלקי massimiliano and doriana fuksas  זכה בתחרות בינלאומית לעיצוב סכימטי של מגדל "shenzhen guosen", הבניין הגבוה האקלוגי הראשון שמתכונן להיבנות בשנזן. ההצעה נבחרה מתוך שבעה עיצובים של משרדים אחרים, כולל המשרד היפני rocco והמשרד האוסטרי coop himmelblau.העיצוב בוחן מושגים חדשים במרחב ציבורי אנכי בתוך מבנה בצורת מגדל.
החזית מאופיינת בחלל חסר תלת ממדי המזגזג כל הדרך למעלה על הצד של המגדל, ויוצר מספר של תרחישים שונים בתוך החללים הציבורים בקומות המשרדים.


לאורך ערוץ הזיגזג הרציף תוכננו נקודות מפגש, מקומות ציבוריים-קהילתיים וגנים פתוחים לשמיים, עם כניסת אור ושמש טבעית. מגיע לחלל בגובה של יותר מ 200 מטר, "אטריום החזית" יהיה הלובי הגבוה ביותר בשנזן, סין.האטריום, שנותר שקוף עבור העיר, מציג בגלוי את פעילותו הפנימית של המגדל.הרשת הפנימית של המרחבים הציבוריים מוצגים במיקום אסטרטגי על מנת להתכתב עם ההקשר העירוני מעבר לחזית.הקומות הגבוהות של הבניין כוללות את מתחם משרדים של בית ההשקעות guosen, עם גישה מודגשת על ידי לובי בגובה משולש הפתוח לשמיים. הקומות העליונות ביותר מוקדשות למשרד של המנהל הכוללים גינה הפתוחה לשמים וחדר מועדון המציעים נוף פנורמי מרהיב של 360 מעלות של העיר.היום , יום ראשון 28.11 , מסימליאנו פוקסס יתן הרצאה באוניברסיטת תל אביב:


28.11.10 / 7:00PM / Bar Shira Auditorium / MASSIMILIANO FUKSAS, Fuksas Architects, Rome /
THROUGH THE SEA – ATTRAVERSO IL MAR

מסימליאנו פוקסס,פוקסס אדריכלים,רומא / דרך הים // אודיטורים בר שירה
מידע נוסף בטלפון: 03.6405556

מה דעתך?

Facebook Comments

0 Responses So Far:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר