חנות בגדים ,סין // SAKO Architects >>

יום רביעי, נובמבר 10, 2010 | , , |

ROMANTICISM  // SAKO Architects >>

"הבגדים נגזרים ונתפרים מבד דו מימדי כדי לעטוף את הגוף התלת מימדי. הם התחילו במטרה להתאים בין טמפרטורת הגוף לסביבה, ומאוחר יותר הפכו להיות עור שני. חללים גם עוטפים את הגוף ומתאימים את הטמפרטורה. עם זאת בשונה מן הבגדים, החלל לא יכול לזוז" , SAKO אדריכלים.






בוטיק זה שתוכנן על ידי SAKO אדריכלים נמצא בשכונת Xihu lake, קרוב למרכז של Hangzhou. שם החנות הוא ROMANTICISM - מותג לנשים ברשת חנויות של כ -500 בוטיקים.






רשת אורגנית עוברת בחלל כולו. כאילו "נספגה" מהחזית לחלל הפנימי ,לאחר מכן משנה צורתה ומטפסת על המדרגות, דרך המעקה עד לקומה הראשונה, עוטפת את הרצפה וממשיכה כל הדרך למעלה.






הרשת משנה את צורתה לכיסא, למחיצה, לרהיטים, לדלפק ולמעקה.




 משמשת כ"עור" שלישי, הרשת מורכבת מעצמות, בשר ועור. העצמות עשויים פלדה מחוזקת רגילה, הבשר הוא הבידוד וסיבי הזכוכית, והעור הוא שרף אפוקסי וצבעי שמן.




 חורים מסוימים נעשו מקיר לבנים תלת ממדי. זהו מוטיב שלקח את השראתו מגוף האדם והבגדים העוטפים ו"נחים" עליו בצורה תלת מימדית.


תוכניות:


מיקום במפה:

מה דעתך?

Facebook Comments

0 Responses So Far:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר