אירוע: הרצאה של ערן מרדכוביץ ,ויצו חיפה // 14.12 >>

יום שני, דצמבר 13, 2010 | , |


ערן מרדכוביץ \\ הרצאה , 14.12 , 14:00  >>

במסגרת סדרת ההרצאות 'חלונות' המחלקה לארכיטקטורה במרכז האקדמי ויצו חיפה, שמחה לארח את אדריכל ערן מרדכוביץ ההרצאה תתמקד בתיאור עבודת משרד התכנון הרב תחומי PROJECT SUM בבריסל.


יום ג' 14.12.10 בשעה 14:00, אולם 104 , הכניסה חופשית.המשרד עוסק במגוון פרויקטים, מרביתם בבלגיה ובצפון צרפת, המתמודדים עם הטרנספורמציות שעוברת החברה והסביבה ועם האתגרים העומדים בפני מתכננים היום. הרצון, לגשת לכל פרויקט מתוך ראייה רחבה של מכלול הגורמים המשפיעים על סביבתו והמקום בחברה  אותו הוא יתפוס, מהווה מוטו מרכזי בעבודת המשרד. מוטו זה מכתיב את הרכב צוות התכנון, את שלבי העבודה ומייצר את הקווים המרכזיים של הפרויקט – באם מדובר בבניין, גשר, תחנת מטרו, כביש או פארק.


אדריכל ערן מרדכוביץ, בוגר הפקולטה  לארכיטקטורה ובינוי ערים בטכניון (1996), בעל תואר שני בשימור ערים ובניינים היסטוריים מאוניברסיטת  LUEVENבבלגיה. עבד ב-7 השנים האחרונות במשרד תכנון בבריסל PROJECT SUM. ולפני כן במשרדים בירושלים (משה ספדיה ושלמה אהרונסון).

הרצאתו תתמקד בתיאור עבודת משרד התכנון הרב תחומי וזאת דרך סקירה של פרויקטים בהם המשרד עוסק – ארכיטקטוניים, נופיים, סביבתיים וחברתיים – פרויקטים הבאים להתמודד עם הטרנספורמציות שעוברת החברה והסביבה (במקרה זה - העירונית והכפרית - בעיקר בבלגיה ובצפון צרפת). השינויים הפיסיים החברתיים הכלכליים והפוליטיים מייצרים אתגרים מורכבים הדורשים גישה רב תחומית  אותה מנסה המשרד ליישם הן בתוך הארגון עצמו והן בדרך של שיתופי פעולה עם גופים בעלי מומחיות ספציפית.
דרך הדגמות ,הן של מספר פרוייקטים, בתחומי תכנון שונים, הממוקדים באזורים גיאוגרפיים מסוימים והן דרך סקירה ספציפית יותר  של התפתחות ליניארית של פרוייקטים אחרים, ניתן יהיה להסביר את המורכבות של הסביבה העכשווית ואת האתגרים העומדים בפני המתכננים היום.
הרצון, לגשת לכל פרוייקט מתוך ראייה רחבה של מכלול הגורמים המשפיעים על סביבתו והמקום בחברה  אותו הוא יתפוס, מהווה מוטו מרכזי בעבודת החברה. מוטו זה מכתיב את הרכב צוות התכנון, את שלבי העבודה ומייצר את הקווים המרכזיים של הפרוייקט – באם מדובר בבניין, גשר, תחנת מטרו, כביש או פארק.מה דעתך? אהבת? שתף את חבריך אולי גם הם יאהבו? [כפתורי שיתוף בצד שמאל למעלה]

Facebook Comments

0 Responses So Far:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר