אירוע: הרצאה של סטפן קרווין (K2A) , בצלאל // 30.12 >>

יום שני, דצמבר 27, 2010 | , , |

סטפן קרווין (K2A, בריסל) מתארח בהרצאה "מתודולוגיות" במחלקה לארכיטקטורה >>


ביום חמישי הבא, ה-30 לדצמבר, 18:00 תתקיים במחלקה לארכיטקטורה בבצלאל הרצאתו של סטפן קרווין ממשרד K2A שבבריסל.

בהרצאתו, יציג קרווין ארבעה פרוייקטים בקני מידה שונים (S,M,L,XL). למרות ההבדלים בקנה המידה, הפרוגרמה, האינטרסים המעורבים וכו', ההרצאה תנסה לזהות גישה "רוחבית" הקושרת את עבודות המשרד.


בנוסף, הוא ידגים איך שיטת העבודה של המשרד מפרקת סיטאציות מורכבות לאלמנטים סינגולריים הניתנים לעיבוד ביתר קלות. במובן זה, ניתן לדבר על "מתודולוגיה" ספציפית: מערכת של שיטות ותהליכים המרכיבים גישה אדריכלית.
סטפו קרווין הוא שותף, יחד עם פדריקו אלגריה, במשרד K2A בבריסל. קרווין מחזיק בתארים אקדמיים ISA La Combre בבריסל ואוניברסיטת קולומביה ומלמד בשנים האחרונות בבריסל. הוא עבד ב-OMA אסיה ובמשרדו של אנריקה מיראלס, לפני הקמת המשרד ב-2002. K2A משלב את הנסיון הבינלאומי של השותפים והציע מאז הקמתו סדרה של פרוייקטים ממוקדים, מהוילה היחידה לעיר כולה, המגדירים גוף עבודות עכשווי ומקומי כאחד. מה דעתך? אהבת? שתף את חבריך אולי גם הם יאהבו? כפתורי שיתוף : 

Facebook Comments

2 Responses So Far:

אנונימי אמר/ה...

נראה מעניין.
תמיד מוזר לראות איך "פליטי" קולהאס מתמקמים בשדה העשייה האדריכלי..

אנונימי אמר/ה...

היה נהדר. הבנאדם יודע לדבר. אה, וגם לעצב.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר