הבית בסאנו, יפן // studio noa architect and associates >>

יום שבת, דצמבר 18, 2010 | , , |

studio noa architect and associates //  House in sanno  >>בית מגורים למשפחה יחידה בטוקיו , יפן על שטח המגרש של 71 מ"ר (שטח בנוי: 38 מ"ר) על ידי studio noa architect and associates  אדריכלים.

בדיוק מול הכניסה נמצא אולם מרכזי גדול המתנשא לגובה 6 מטר ובו  ספריה מובנית. 


חלל  מרכזי וגדול זה משמש כמרחב משותף .חלל זה מכיל חללי מדרגות המובילים ומחברים אותו עם שאר חלקי הבית.  


החלל הריק והגדול באופן יחסי נותן לדייריו תחושת המשכיות ופתיחות בעיקר ביחס  לחדרים המבודדים מעט וקטנים יותר שתוכננו בבית.


ממש מעל הכניסה ממוקם חלל לופט שיוכל לשמש בעתיד כחדר לילדים. לופט זה נמצא כרגע בשימוש על ידי בעל הבית כאזור קריאה, כאן הוא יכול להתענג על אהבתו של ספרים.


מהחלל המרכזי הראשי ישנה ירידה לקומת ביניים המשמשת כחדר שינה עם אור טבעי ואוורור בשפע.


בעליה מהאולם הראשי נמצא מטבח קומפקטי ופינת אוכל המצוידים באזור הכנת מזון, יחידות אחסון, מדיח כלים, סיר אורז, מיקרוגל ופחי האשפה.


בדיוק מעל אזור האוכל והמטבח, עם תקרה נמוכה (עקב מגבלות גובה משפטית) , נמצא חדר הרחצה עם צוהר בתקרה. מהמרפסת ניתן להביט אל עבר שמים זרועי כוכבים, המרפסת  מספקת לזוג מקום בריחה מבורכת מעבודת היום הקשה.


מה דעתך? אהבת? שתף את חבריך אולי גם הם יאהבו? [כפתורי שיתוף בצד שמאל למעלה]

Facebook Comments

0 Responses So Far:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר