האוניברסיטה לטכנולוגיה ועיצוב, סינגפור // UNSTUDIO Architects >>

יום שישי, דצמבר 03, 2010 | , , , , |

UNStudio // the Singapore University of Technology and Design >>


משרד האדריכלים ההולנדי UNstudio, נבחר מתוך מועמדות של חמשה משרדים לתכנן את מתחם האוניברסיטה לטכנולוגיה ועיצוב (SUTD) שבסינגפור.


בית הספר, אשר תוכנן בשיתוף עם משרד האדריכלים הסינגפורי DP, יניע חדשנות טכנולוגית וצמיחה כלכלית.מרחב קמפוס מתכוון להפוך לפלטפורמה משותפת להפגיש אנשים, רעיונות, וחדשנות.
העיצוב של SUTD משתמש בממשק בין תחומי על מנת למקסם את האינטראקציה בין תוכניות הלימודים השונות, הקמפוס לבין העולם המקצועי, ובין הקהילה המקצועית בכללותה.באמצעות רשת של נופים אופקית, אנכית ואלכסונית בתוך המתחם המרובע המתכונן (ראי/ה סכמה) , הקמפוס מאפשר לפרופסורים, סטודנטים וחברי סגל לראות, להיפגש ולתקשר אחד עם השני במעברים ובנקודות החופפות.הקמפוס גם שואף להשיג את הדירוג הירוק הגבוה ביותר שזמין בסינגפור- דירוג פלטינה. לאורך כל תהליך התכנון הראשוני של הפרויקט, נלקחו בחשבון בעיות כגון אוריינטציית הבניין, עומק הבניין ביחס לקרינת השמש והרוח ושילוב של אוורור ואור טבעיים.


images by methanoia studio


מה דעתך?

Facebook Comments

0 Responses So Far:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר