בית ספר יסודי "וילאלמסרו", דנמרק // BIG Architects >>

יום חמישי, ינואר 13, 2011 | , , |

Vilhelmsro Skole / BIG Architects >>


משרד האדריכלים הדני BIG שיתף אותנו בפרויקט החדש שלהם - בית ספר יסודי בשטח של 7000 מ"ר בעיר אסמינדרוד [Asminderød] שבדנמרק.

גבעה גלית וטהורה משמשת כתפאורה עבור בית הספר היסודי העתידי שיבנה עליה- Vilhelmsro.


הנוף והגגות המשופעים של הבניין מתמזגים לתוך חוויה אחת רציפה, לא משנה אם האדם נמצא בפנים, בחוץ, בקומת הקרקע או הולך על פני הגגות הירוקים שלו.הנוף מסביב לא משמש רק כתפאורה אסתטית, אלא הוא גם חלק בלתי נפרד מתוכנית הלימודים של בית הספר אשר מתמקדת בלימודי טבע וקיימות.המבנה נוצר כסרטים משופעים ומעוצבים, המתמזגים עם הטבע שמסביב ומאפשרים לאור היום הטבעי לזרום ולהכנס אל כל חדרי הכיתות של בית הספר.


מה דעתך? אהבת? אתה מוזמן להגיב ולשתף את חבריך אולי גם הם יאהבו? כפתורי שיתוף : 

Facebook Comments

3 Responses So Far:

אנונימי אמר/ה...

חדשני ומעניין

אנונימי אמר/ה...

תכנון חכם ואלגנטי שמוכיח שוב שההולנדים הם המובילים בעולם האדריכלות , אך לצערי קשה לי להאמין שפרויקטים מסוג זה ייבנו בארצנו כיוון שרוב פקידי העירייה ומהנדסי הערים הם טיפוסים אנאלים שמפחדים לצאת מ"הקופסא" .

אנונימי אמר/ה...

תכנון חכם ואלגנטי . אך לצערי לא נראה פרויקטים כאלה במחוזותינו בקרוב כיוון שרוב מקבלי ההחלטות ברשויות ובעיריות השונות הם טיפוסים אנאלים שמפחדים לצאת מ"הקופסא" וחושבים שהם יודעים הכי טוב מה נכון או לא.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר