כיכר "Metropol Parasol", ספרד // Jürgen Mayer Architects >>

יום ראשון, ינואר 23, 2011 | , , |

Metropol Parasol // Jürgen Mayer Architects >>

אביב 2011 מסמן את הפתיחה של "Metropol Parasol", פיתוח רובע Plaza de la Encarnacíon בסביליה, שתוכנן על ידי האדריכלים J. MAYER H.

לאחר סיום עבודות הבטון בשנת 2008, כעת נמצאות ה"שמשיות" בבנייה.כרגע בביקור באתר ניתן לדמיין את המבנה המרשים הסופי.ה-"Metropol Parasol" בסיבליה הוא תוצאה של תחרות שנערכה בשנת 2004 בה זכה משרד Jürgen Mayer Architects.

הפרויקט הופך להיות הסמל החדש של סביליה וכאחד היעדים התרבותיים המרתקים ביותר של ספרד."Metropol Parasol" בוחן את הפוטנציאל של Plaza de la Encarnacíon להפוך למרכז עירוני עכשווי חדש. 

תפקידו הייחודי בתוך המרחב העירוני בעל המרקם הצפוף של מרכז העיר מימי הביניים של סביליה מאפשר מגוון גדול של פעילויות פנאי , תרבות ומסחר.


תשתית מפותחת מסייעת "להפעיל" את הכיכר, מה שהופך אותה ליעד אטרקטיבי עבור תיירים ומקומיים כאחד.


  "מטרופול Parasol" מציע ביקור באתר ארכיאולוגי, שוק איכרים, פלאזה מוגבהת, בארים ומסעדות רבות מתחת ובתוך ה"שמשיות" וכמו גם מרפסת פנורמית הנמצאת בחלקה העליון של השמשיות.

נבנה בבנייה חדשנית בעץ עם ציפוי פוליתירן, השמשיות "צומחות" מתוך אתר החפירה הארכיאולוגי והופכות לנקודת ציון עכשווית.


העמודים הופכים לנקודות כניסה למוזיאון שנמצא מתחת וכן למרפסת הרחבה הפנורמית שמעל, בכך מגדירים מערכת יחסים מיוחדת שבין ההיסטורי לבין העכשווי בעיר.


עירוב השימושים יוזם פיתוח דינמי תרבותי ומסחרי בלב ליבה של סביליה.


מה דעתך? אהבת? שתף את חבריך אולי גם הם יאהבו? כפתורי שיתוף : 

Facebook Comments

0 Responses So Far:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר