תחרות arcHeb ה-I // אחת התחרויות אם לא ה.. >>

יום ראשון, פברואר 06, 2011 | |

תחרות arcHeb הראשונה יוצאת לדרך! >>


כפי ששמתם לב , הועלה במגאזין arcHeb>>pic's - תמונות הגולשים! כלומר, התמונות שלכם!


אחרי הרשמה קצרצרה, ניתן להעלות תמונות אדריכלות / עיצוב שצלמתם לאתר ולשתף את כולם בכשרון שלכם וכמובן באדריכלות / העיצוב המעניין שמצאתם לנכון לצלם ולשתף! 
לרגל ההשקה, חברנו עם משרד האדריכלים הדני BIG שהסכים להקצות לטובת התחרות את הספר החדש שלהם YES IS MORE שעלה בסקירה באתר וינתן לזוכה התחרות.כל שצריך לעשות הוא :
1/ להיכנס לדף הפייסבוק של ארכב www.facebook.com/archeb
2/ להעלות תמונת אדריכלות/עיצוב שצלמתם לאלבום התחרות
3/ להזמין חברים להכיר את arcHeb ואולי לעשות לייק (LIKE) לתמונה שלכם או של מישהו אחר...


התמונה שתזכה באהבת הקהל הגדולה ביותר = תקבל הכי הרבה לייקים (LIKE), תזכה בספר המעולה החדש של BIG אדריכלים "YES IS MORE" .מונוגרפיה ראשונה מסוגה המוקדשת לאדריכלות פורצת הדרך של המשרד הדני המורכב מקבוצה של אדריכלים , מעצבים והוגים הפועלים בתחומי מחקר של ארכיטקטורה, אורבניזם ופיתוח.
זהו תיעוד מקיף ראשון של משרד BIG שבו השיטה,התהליך והמושגים נחקרים כל הזמן מחדש. או, כמו שהקבוצה עצמה אומרת:
"מבחינה היסטורית, ארכיטקטורה נשלטה על ידי שני קצוות מנוגדים: האוונגרד המלא ברעיונות מטורפים, שמקורם בפילוסופיה או מיסטיקה; ומחברה מאורגנת היטב, הבונה קופסאות ותיבות צפויות ומשעממות בעלות סטנדרט גבוה. הארכיטקטורה נראית תקועה: או אוטופית בתמימותה או פרגמטית ורצינית. אנו מאמינים שיש דרך שלישית בין ניגודים אלה: ארכיטקטורה אוטופית פרגמטית שיוצרת חברה כלכלית וסביבתית מושלמת כמטרה מעשית.בביג אנו דואגים להשקיע בחפיפה בין הרדיקלי לבין המציאות, בכל מעשינו אנו מנסים להעביר את המוקד מן הפרטים הקטנים אל התמונה הגדולה"


לפרטים נוספים על הספר המעולה לחצו על תמונת הכריכה:
לדף הפייסבוק שלנו , לחצו כאן.
מה דעתך? אהבת? שתף את חבריך אולי גם הם יאהבו? כפתורי שיתוף : 

Facebook Comments

0 Responses So Far:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר