בית-ארון, פורטוגל // Consexto >>

יום רביעי, פברואר 23, 2011 | , , |

Closet House // Consexto  >>

"Closet House" - "בית-ארון" שבפורטוגל עוצב על ידי החברה הפורטוגזית Consexto  והוא פתרון אינטליגנטי ומתוחכם עבור דירה קטנה בגודל של 44 מ"ר בלבד!


במבט ראשון אפשר לחשוב שזה סתם בית קטן המעוצב בסגנון עכשווי ומודרני עם כמה רעיונות אחסנה יוצאי דופן.
אך למעשה, חלל מגורים ייחודי זה מורכב מחמישה חללי מחייה שונים, שניים מהם משתנים בלחיצת כפתור. הכל בדירה ההיי טק-ית הזו הוא אוטומטי, קל להזיז קירות סביב ולשנות את המראה הכללי של החדר בתוך זמן קצר.מיטה זוגית, קולנוע ביתי, מיני בר, ארון בגדים גדול,חלל מגורים, מטבח מאובזר וחדר אוכל נוח - נכנסים בחלל כזה קטן?

מאמינים? תראו את הווידאו - מובטחת הפתעה... Photos: Amândio Netoמה דעתך? אהבת? שתף את חבריך אולי גם הם יאהבו? כפתורי שיתוף : 

Facebook Comments

1 Responses So Far:

אנונימי אמר/ה...

נו... 44 מ"ר זאת דירה לא כ"כ קטנה..ויחסית לת"א במיוחד- אפילו גדולה יותר מדירת 2 חד' ממוצעת, מאלה שנבנות כיום בפרויקטים החדשים... בוא נראה אותם מזיזים קירות אוטומטית בדירת 2 חדרים- 37 מ"ר, כשאחד מחדרים הוא ממ"ד עם קירות בטון וחלון מטר על מטר..אהה וגם צינורות אוויר וקופסת מערכת סינון תקועים באמצע החיים (;

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר