מגדלי "מרלין מונרו", קנדה // MAD Architects >>

יום חמישי, פברואר 03, 2011 | , , , |

ABSOLUTE TOWERS // MAD Architects >>

'absolute towers' שתוכננו על ידי משרד האדריכלים MAD נמצאים כעת בשלבי בנייה, ומתוכננים להסתיים בשנת 2011.

הבניינים המכונים על ידי המקומיים גם בשם מגדלי "מרילין מונרו", היו הפרויקט הזוכה הראשון בתחרות של משרד האדריכלים MAD הבינלאומי בשנת 2006, זכיה שהביאה להם תשומת לב עולמית.המגדלים ממוקים ב-Mississauga, פרבר של טורונטו שבקנדה וכבר מהווים ציון דרך עבור האזור.

האדריכלים: "..הבניין הוא יותר מאשר מכונה פשוטה ופונקציונלית, הוא מגיב למשמעות של היותו ממוקם בצומת של שני רחובות ראשיים, נושא באלגנטיות את הסטטוס שניתן לו כשער לעיר. צורתו מפוסלת, יפייפיה המקבלת את השראתה מגוף האדם .." היות הבניינים ציון דרך באזור אינם נובע רק מגובהם. העיצוב של MAD כולל מרפסת רציפה המקיפה את הבניין כולו, תוך ביטול המחסומים האנכים המסורתיים שנמצאים בדרך כלל בקומות.

הבניין כולו מסתובב בזוויות (מעלות) שונות בקומות השונות ומתכתב עם הנוף שמסביב. המטרה שלהם היא לספק מבט פנורמי של 360 מעלות לכל יחידת דיור, ולהשאיר את התושבים העירוניים בקשר עם אלמנטים טבעיים ולעורר מחדש את הערכתם לטבע.
בניין א: 45000 מ"ר , 56 קומות
בניין ב: 40000 מ"ר , 50 קומות
זכיה במקום הראשון בתחרות בינלאומית בשנת 2006 - צפוי להסתיים לקראת סוף שנת 2011.מה דעתך? אהבת? שתף את חבריך אולי גם הם יאהבו? כפתורי שיתוף : 


Facebook Comments

1 Responses So Far:

אנונימי אמר/ה...

פשוט מדהים

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר