"מגדלי העתיד", הודו // MVRDV Architects >>

יום ראשון, מרץ 20, 2011 | , , |

MVRDV // vertical city project - future towers construction begins >>

City Corporation Ltd, חברה מובילה בפיתוח נדל"ן בהודו, התחילה בבנייה של השלב הראשון של Amanora Apartment City - Future Towers, אשר תוכננו על ידי משרד האדריכלים ההולנדי MVRDV.

הפרויקט הממוקם בפונה, הודו וכולל 1,068 דירות ושירותים ציבוריים שונים, היינו חלק מפיתוח אזור דיור למגורים בקנה מידה גדול בשטח כולל של 400000 מ"ר ו-3,500 דירות. הדירות פונות למגוון רחב מאד של אוכלוסיה ובמגוון שטחים, מדירות סטודיו עד לדירות בגודל של וילה (42 מ"ר עד530 מ"ר).
הדירות והשירותים הקהילתיים שזורים זה בזה ויוצרים עיר אנכית אשר עקב טיפוסי דירות שונים, מציעים דיור לקבוצות מגוונת של תושבים.

כרגע, הודו נמצאת בתהליכי פיתוח מהירים כדי לספק דיור עבור מיליונים, דבר אשר גורם לבנייה של מבני מגורים בקנה מידה ענקיים."מגדלי העתיד" עוצבו בצורה של גבעות והרים, ומציעים קניונים,מערות, פסגות, עמקים ומפרצים. המבנה "יושב" על רשת של משושים על מנת לספק לדירות אור ואוורור טבעי וכמו כן מבטים ונוף.

צורת המשושים מאפשרת 9 אגפים עם 4 גרעיני תנועה. החצרות המחוברים של המבנים מתוכננים להציע לתושבים סביבה חברתית מרגיעה עם צמחיה,רחבת אירועים, מגרש משחקים וגן פסלים.

העיצוב של MVRDV משלב שירותים, מתקנים ציבוריים, פארקים ותערובת שונה מאד של תושבים הכל בתוך מבנה בצורה של עיר אנכית.


טיפוסי דירות

תוכנן בהתאם לסטנדרטים של הדיור המודרני ההודי, כל אחת מקומות המגורים תוכננה עם מרפסות הפונות לחוץ, אזורי השירות מאווררים באופן טבעי ועם שירותים כמעט בכל חדר שינה.בשלב הראשון יבנה המרתף והמסד המכילים חניונים ושירותים ציבוריים שונים: בית ספר, בריכת שחייה, שטחים קמעונאיים, בארים, בתי קפה ובתי קולנוע. בקומה הגבוהה ביותר של המבנה, יוקם טרקלין עם מצפה לעיר.החזית תהיה עשויה מבטון עם חלונות גדולים כאשר הגנה מפני השמש תתקיים על ידי תריסי מתכת מעוטרים, המאפשרים אוורור טבעי. השטחים הציבוריים יהיו מחופים באבן טבעית עם מרפסות המחופות בעץ.

סיום הבניה צפוי בקיץ 2014.


מה דעתך? אהבת? הגבת! לא אהבת, בכל זאת הגבת! :)  כפתורי שיתוף : 

Facebook Comments

0 Responses So Far:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר