אירוע // בתים מבפנים, תל אביב // 20-21/5/2010 >>

יום רביעי, אפריל 27, 2011 | , |

בתים מבפנים // 20-21 מאי , תל אביב >>

אנו רק רוצים להזכיר ולעדכן כי אנו עובדים בימים אלו על איסוף החומר אודות הפרויקטים אשר משתתפים בבתים מבפנים עוד כחודש, כך שלכל פרויקט אשר יפתח את דלתותיו בימים של האירוע תהיה כתבה מלווה אצלנו במגאזין אשר תתן עוד מידע אודות הפרויקט (תוכניות/חתכים/הקונספט העיצובי ועוד) .באם אתם משתתפים באירוע כמציגים , אתם מוזמנים לשלוח פרטים ומידע אודות הפרויקט אלינו למערכת.


ותזכורת..


אנחנו שמחים לעדכן שהאירוע הבא בתל אביב-יפו - החמישי במספר! - יתקיים ב- 21-20 במאי.העבודה על התכנית בעיצומה וכבר עכשיו נראה שנכון לנו סוף שבוע מרתק ומלהיב במיוחד, עם הזדמנות לגלות שוב עד כמה העיר שלנו אינטנסיבית, יצירתית ומפתיעה. 


אדריכלים צעירים, אדריכלים ותיקים, מעצבי פנים, אנשי שימור, מתכננים אורבניים, פעילים סביבתיים, בעלי בתים מיוחדים ויזמים: אתם מוזמנים לשלוח הצעות לביקורים ולסיורים בפרויקטים שלכם.

הצעות אפשר לשלוח לכתובת: hfw.israel@gmail.com

עדכונים על התכנית המתגבשת יתחילו להופיע באתר של בתים מבפנים ובמגאזין שלנו בשבועות הקרובים.
אתם מוזמנים לבקר באתר ולהתעדכן.מגאזין arcHeb ישתדל להביא את כל התכניות, הפרטים והעדכונים אודות האירוע והפרויקטים בתקווה כי הדיון האדריכלי ימשיך להתקיים גם מעבר לימי האירוע ואולי יקדם במשהו את האדריכלות והעיצוב בישראל.


נשמח על שיתוף פעולה גם מצדכם, בשיתוף חוויות, תגובות תמונות וכל דבר אחר אשר אתם מוצאים לנכון לספר ולהגיב, לשתף ולספר על הפרויקטים שנראו באירוע ובמגאזין.
  Facebook Comments

0 Responses So Far:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר