אירוע: הכנס השנתי השלישי לסביבה ירוקה, המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל בשומרון // 3.5.2011 >>

יום ראשון, אפריל 17, 2011 | , , |

הכנס השלישי בנושא סביבה ירוקה יוצא לדרך >>

הכנס יעסוק השנה בנושא התחדשות ויכלול לצד הרצאות מיקצועיות- כמושבים , מיצג פרויקטים סטודנטיאלים .

יחודו של הכנס בחשיפת המודעות לנושא הירוק לא רק בתאוריה אלא בפרויקטים יישומיים , אשר באים לידי ביטוי בעשייה טכנולוגית, תקשורתית ועיצובית , חלקם בשיתוף פעולה עם גורמי תעשייה ואקדמיה בתחום.


מגוון רחב של אנשי עשייה בתחום, יציגו את פעילותם בתחום הירוק להגברת המודעות וכן לחשוף בפני אורחי הכנס פיתוחים מעולם התוכנה, הסלולאר, אנרגייה מתחדשת, תחום הבינוי , העיצוב האדריכלי , התעשייתי ועוד.


לרשותכם- רישום באתר הכנס, פרי פיתוח סטודנטים מהמחלקה לתוכנה- תקשורת ואינטרנט, אליו זורם מידע חדש על פרויקטים מוצגים בכל יום עם ההתקדמות בעשייה.

http://www.ariel.ac.il/sites/rejuvenation/

מצ"ב הזמנה .

נושא איכות הסביבה וקיימות ידוע כנושא אשר אינו משויך לתחום לימודים ספציפי אלא מהווה צורת הסתכלות על חיינו. בשל כך נושא שימור סביבתי הינו זווית עיסוק הרלוונטית לכל התחומים בחיינו – החל ממיחזור פסולת וכלה בארכיטקטורה. המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה מרים את הכפפה זו השנה השלישית ועורך את כנס הסביבה הירוקה השנתי – הפעם תחת הכותרת "התחדשות".

את הכנס, שיערך ביום ג' 3/5/11, ינחה איש התקשורת גואל פינטו ואת הרצאת הפתיחה "מישהו שכח לסגור את הברז" תישא קרנית גולדווסר, דירקטורית בחברה לשירותי איכות הסביבה (רמת חובב) ופעילה בנושאים ירוקים וחברתיים, לאחר דברי הברכה של השר גלעד ארדן. בכנס ירצו גם נציגי גופים מן התעשייה, על מגוון נושאים אקטואליים בתחומם, דוגמת עיצוב ממוצרים ממוחזרים וייצור מוצרים ידידותיים לסביבה, בנייה אקולוגית, חומרים פלסטיים עם מחויבות סביבתית, לוגיסטיקה של מחזור, היבטים כלכליים ושיווקיים של ניצול מבנים מסחריים לייצור אנרגיה סולארית, חיסכון באנרגיה במבני ציבור, התחשבות בסביבה בתחום המחשוב, ושימור וחיזוק מבנים.

הסטודנטים הלומדים במחלקות ההנדסה, הטכנולוגיה והעיצוב, יציגו פרויקטים רלוונטיים. בין הפרויקטים שיוצגו ניתן יהיה להתרשם מעיצוב המחלקה לאדריכלות ועיצוב פנים למתחם חאן בירוחם; גופי תאורה מחומרים ממוחזרים שעוצבו ע"י המחלקה לעיצוב תעשייתי; עיצוב המחלקה לתקשורת חזותית לכוסות רב פעמיות בשיתוף עם "קפה עלית" מקבוצת "שטראוס"; פיתוח טכנולוגיות מתקדמות לפירוק נפט וחומרים במקרה של דליפה פרי המחלקות לביוטכנולוגיה, כימיה תרופתית וטכנולוגיות מים; המחלקה להנדסת תוכנה פיתחה אפליקציות אנדרואיד "ירוקות" למכשירים סלולאריים ע"י; שיקום, שימור והתחדשות של מבנים שתוכננו על ידי המחלקה להנדסה אזרחית. בכנס גם יוצגו מעברונים (סרטונים בני חצי דקה), המעודדים מיחזור, שהופקו על ידי הסטודנטים מהמחלקה לקולנוע וטלוויזיה בשיתוף עם "אמניר מיחזור".

לצד תערוכת עבודות הסטודנטים תתקיים תצוגת מוצרים מסחריים הידידותיים לסביבה.

ד"ר יוכבד פנחסי-אדיב, ראש המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה: "הכנס מהווה את שיאה של שנת הלימודים. הסטודנטים הם שותפים פעילים בבניית הכנס, כאשר המטרה העומדת לנגד עינינו היא להוציא מבית היוצר שלנו סטודנט עשיר עד כמה שניתן בידע, יכולות מקצועיות, וסקרנות לחקור את עולמו המקצועי, ובכך לצקת בו את היתרון בשוק התעסוקה".


Facebook Comments

0 Responses So Far:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר