מגדל "VITRA", ברזיל // LIBESKIND Architects >>

יום רביעי, אפריל 20, 2011 | , , , , |

daniel libeskind // vitra, sao paulo >>האדריכל דניאל ליבסקינד סיים את עיצובו של מגדל "Vitra" בסאו פאולו, בניין מגורים של חברת הנדל"ן הברזילאית JHSF. פרויקט המגורים VITRA יהיה הפרויקט הראשון של האדריכל האמריקאי יליד פולין, עטור הפרסים, בדרום אמריקה.

הבניין יכלול 14 דירות - אחת בכל קומה בתוספת פנטהאוז בן שתי קומות -בשטחים של מ- 565 עד 1,145 מטרים רבועים. כל יחידת דיור בבניין שונה וייחודית.

".."Vitra" מקרין רוח חדשה לחיים משותפים בתוך שכונה עירונית תוססת, הבניין הוא חגיגה של תרבות עם האנרגיה והחיים של העיר המתפתחת והאזור.."
"..צורה גבישית מפוסלת, בהשראת היופי הדרמטי מהמשאבים הטבעיים הבולטים של ברזיל, Vitra יוצר אייקון חדש לעיר סאו פאולו." מסביר ליבסקינד.


הבניה והפיתוח מחויבים לנוהלי אדריכלות ובניה בת קיימא אשר יתרמו לשימור הסביבה הכללית.
"Vitra" יבנה באחד הרחובות המרכזיים של העיר - האתר מציע גישה קלה ומהירה לכמה אתרי פנאי ובילוי בעיר כגון ibirapuera ולפארקים do povo .הבנייה תתחיל ביולי 2011 ומתוכננת להסתיים ב-2013.Facebook Comments

0 Responses So Far:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר