10 אופניים = מכונית // Cyclehoop >>

יום שבת, מאי 28, 2011 | , |

Bike Rack Concept // 10 Bicycles = Car >> 

מי שגר בתל אביב וודאי שם לב לנתיבים החדשים המיועדים לאופניים ולמתקני ההשכרה המבורכים אשר אמורים לעודד את הנסיעה באופניים על פני המכונית בתוך העיר.


המשרד הלונדוני Cyclehoop בא עם רעיון מקורי כדי לקדם את השימוש באופניים על פני כלי רכב.פרויקט גאוני זהו הוזמן לפסטיבל ארכיטקטורה שנערך בלונדון וכולל מתלי/מתקני האופניים בצורת מכונית צבועה בצבעים עזים. 


הרעיון מאחורי היוזמה הזו היא שעשר זוגות אופניים שוות לחלל שמכונית אחת לוקחת, וזו הסיבה שאנשים צריכים לשקול מחדש את תפקידם של כלי רכב הדו גלגליים.המתקנים הם ניידים ומתאימים באופן מושלם למקומות חניה שתוכננו עבור מכוניות.המתקן שקל להרכבה, מצויד גם במשאבה לגלגלים של האופניים. 

מה דעתך? אוהד/ת רכיבה על אופניים, או שאת/ה מעדיפ/ה לקחת את המכונית לסיבוב כדי לעבור מחלק אחד של העיר למשנהו ואז לחפש חניה שעעעעעעעעעעעעעעעות? :)
Facebook Comments

0 Responses So Far:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר