זכיה בתחרות: אולם הקונצרטים הלאומי "siansa", אירלנד // HLA >>

יום שני, מאי 02, 2011 | , , , , |

henning larsen architects // siansa national concert hall >>

ההצעה של משרד האדריכלים henning larsen architects ל"אולם הקונצרטים הלאומי סיאנסה (siansa)" היא הזוכה בתחרות המוזמנים שנערכה עבור אולם התרבות בדבלין, אירלנד.
במטרה לשמש יותר מאשר רק כאולם קונצרטים עם אקוסטיקה יוצאת דופן, הפרויקט מבקש ליצור שייכות חברתית לאזרחים, כתוצאה ישירה מן האווירה והן המורשת שלהאתר בעיצוב האיקוני שלו.


ממוקם מול גני iveagh, המרחב הציבורי הירוק הוותיק של דבלין, אולם הקונצרטים מתמקד בשמירה על המשמעות התרבותית של האתר ומשמש כאזור מעבר בין הישן והחדש. בעיצוב עכשווי תוך יישום קפדני של אלמנטים שקופים המבטיחים את שילובו בהצלחה של המבנה החדש עם רכיבים קודמים של המקום.חצר רחבת ידיים ממול לכניסת המבקרים לאולם ,כוללת סדרה של מקומות וחללים המקשרים ושומרים על החוויה.
החצר החיצונית הנפתחת לתוך אטריום הכניסה הנדיב בגודלו, הופכת את המקום למקום מפגש עירוני חדש.במטרה להגדיר תקן חדש עבור אקוסטיקה באולם קונצרטים, אולם הסימפוניה החדש מצויד בטכנולוגייה הכי חדשנית ומתקדמת כדי להבטיח חוויית האזנה חושית כוללת עבור המבקרים.

שטח האולם הינו כ- 25,600 מ"ר.
וידאו התחרות:


לחצ/י כדי לשתף חברים בכתבה|

Facebook Comments

0 Responses So Far:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר