סקירת ספרים: "אדריכלות של שינוי: 2" // K. Feireiss , L. Feireiss >>

יום שלישי, יוני 21, 2011 | , |

Architecture of Change 2: Sustainability and Humanity in the Built Environment // K. Feireiss , L. Feireiss >>

ספר חדש יחסית שנקרא "אדריכלות של שינוי -2" מציג פרויקטים של ארכיטקטורה בת קיימא ויוזמות חברתיות על ידי משרדי האדריכלות המרגשים ביותר שמתכננים כיום.
כריכה קשה , 240 דפים

 • מוציא לאור:Die Gestalten Verlag 
 • תאריך הוצאה:  October 9, 2009
 • שפה: אנגלית 
 • מחיר: 47.45 $ - כ165 ש"ח
 • בקצרה: אדריכלות בת קיימא/חדשנית/מעודכנת/ 40 פרויקטים/תיאוריות>>מומלץ! • בעולם המשתנה של היום אדריכלים ומהנדסים חייבים לטפל בבעיות הקיימות בעת תכנון מבנים, בתים ואזורי פיתוח עירוניים.

  היום , דרך עיצוב פורץ דרך , אדריכלות ותכנון עירוני חדשניים ומעורבות חברתית מגבירים את המודעות לאדריכלות בת קיימא והשאלה כיצד ניתן להשפיע על הסביבה בצורה חיובית נעשית יותר ויותר מעוגנת בתודעה הציבורית.
  כמו בספר המוצלח הקודם "אדריכלות של שינוי", מהדורת 2010 מציגה אוסף של הפרויקטים החדשניים ביותר בארכיטקטורה של היום שתורמים תרומה ניכרת לעתיד בהיר וירוק יותר.  מעל לארבעים פרויקטים מופתיים שתוכננו על ידי משרדי אדריכלים בעלי שם עולמי כגון: זוכה פרס פריצקר לאדריכלות רנצו פיאנו ומייסד OMA רם קולהאס שמוצגים בספר עם הפרויקטים החדשים שלהם: האקדמיה למדעים של קליפורניה ותוכנית האב של חוות רוח בים הצפוני.
  הספר מכיל גם יוזמות חברתיות הכוללות את הקרן של בראד פיט "Make It Right" קרן לשיקם Lower Ninth Ward בניו אורלינס ועבודות מחקר תיאורטיות כגון Political Equator שנכתב על ידי טדי קרוז, המתמודד עם המושג הגבול ברמה הגלובלית.
  ממתקן קרח באנטארקטיקה לטיילת הציבורית ה- High Line שבמנהטן, הספר מייצג מגוון רחב של פרויקטים המודעים לסביבה.
  פרויקטים אשר לא רק מצטיינים בצורתם האדריכלית אלא גם מתחשבים בתנאים הסביבתיים והחברתיים האזוריים וכמו גם להשפעה הגלובלית שלהם.
  ארכיטקטורה של שינוי: מהדורת 2010 היא התייחסות חיונית לאדריכלות בת קיימא ולפיתוח עירוני בעל חזון. הספר מצליח להראות כי היצירתיות, המדע, חדשנות טכנולוגית ואחריות חברתית יכולים באמת ובתמים לשפר את הסביבה שלנו בעתיד.


  לא כמו בספרים אחרים, הספר מציג גם פרויקטים לא מוכרים אך חדשניים ומעניינים מאד בגישתם היצירתית לאתר ולסביבה- התחל בהעמדה על האתר, בתכנון הכללי של הפרויקט, בתכנון חזיתות חוסכות אנרגיה (על כל סוגיהן), בשימוש בחומרים מיוחדים שונים, בתכנון האנרגטי הטכני ועוד.
  כאמור, הספר מציג מעל לכ-40 פרויקטים חדשים אשר כל פרויקט מוצג ומתואר באמצעות תוכניות, צילומים עדכניים, תרשימים ברורים וטקסטים מלווים. הספר כולל גם ראיונות עם מומחים בולטים בתחום ומציג את השקפתם בצורה נהירה ומעניינת לכל קורא.


  יחסית למחיר ולתמורה המקצועית והעדכנית בתחום אדריכלות בת קיימא שהספר מציג - מומלץ מאד!


  להזמנת הספר:  מה דעתך? אהבת? שתף את חבריך אולי גם הם יאהבו? כפתורי שיתוף : 

  Facebook Comments

  0 Responses So Far:

  Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
   
  arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר