וידאו: BIG בקופנהגן, דנמרק // BIG+CNN >>

יום שלישי, יוני 21, 2011 | , , |

BIG IN Copenhagen // cnn >>


אתמול בערב, ב-CNN שודר פרק בתכנית FUTURE CITIES עם Richard Quest על האדריכלות המדהימה של משרד האדריכלים BIG בקופנהגן.הסרט מלווה את Bjarke Ingels, מקים משרד BIG אדריכלים, בפרויקטים שונים בקופנהגן כמו "בית 8" , פרויקט הר המגורים והפרויקט האחרון שזכה בתחרות - מפעל המחזור עם גג השלג המשמש לסקי.
בראיון מסביר ביורק את השקפתו לגבי "תכנון בר קיימא הדוניסטי", כמו שהוא קורא לו, כלומר תכנון ירוק המתחשב בסביבה תוך יצירת חוויה ויתרונות ממשיים למשתמשיה. בעזרת האדריכלות אפשר להנות, להגביר את איכות החיים ו-לשמור על הסביבה.הפרויקטים של BIG , תהליכי העבודה והחשיבה שלהם המובאים בראיון עם ביורק הם כה ייחודיים ונראים (כמו שרבים מהאדריכלים נוהגים לזרוק לחלל האוויר כאשר הם אינם בעצמם מספיק יצירתיים) סטודנטיאלים להפליא, אך כאן - כולם בנויים (!!).

כמו תמיד הם מצליחים להדליק שוב ושוב את הניצוץ שבגללם הפכנו לאדריכלים ומעצבים.
חייבים לראות! 
תהנו!

Facebook Comments

0 Responses So Far:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר