ביתן "העיר האינטלגנטית", צרפת // jakob + macfarlane Architects >>

יום רביעי, אוגוסט 03, 2011 | , , |

jakob + macfarlane/ la ville intelligente //

תוכנן על ידי משרד האדריכלים הצרפתי jakob + macfarlane, הביתן 'la ville intelligente' הוצג באופן זמני בתוך פארק דה לה וילט בפריז.


נהגה עבור hellodemain exposition (לחצו לפרטים), הביתן הייחודי הוצב בקרבת קרוב ל-Geode ולתעלת de l'ourcq עם ראות משני צידי הפארק.
הצורה הרציפה היא הפרשנות של מותג אורנג' "DNA" - מחווה כלפי הנושא "העיר האינטליגנטית".מקבל מבקרים מכיוונים שונים עם כניסות מרובות, הביתן פועל כצומת הפצת טכנולוגיה, מידע ותקשורת בתוך הרשת הגדולה יותר.צינורות פלדה כתומים יוצרים את המסגרת החיצונית בעוד בד בצבע תואם מתוח בחוזקה מתחת לרשת.המבנה יושב על טיילת מרוצפת אשר "מחלקת" את משקלה שלה באמצעות "רגליים" מתכתיות עגולות.


צינורות אנכיים המורכבים ממקטעים מרותכים, עולים מתוך "רגליים" אלו ויוצרים רצף חזותי. תמיכות אופקית מצטלבות מוברגות עם צלחות שטוחות על כל חיבור/נקודת הצטלבות.


האדריכלים, יעקב + מדינה Macfarlane התייחסו לפרויקט: "la ville intelligente" נתפסה כפריז העתידית או מבנה המחובר לתוך העורקים של מטרופולין העתיד ...כניסה ויציאה למרחב חדש שבו אנשים יכולים לגלות מחדש את הרשת העירונית, הפריפריות, הרחובות, והמקומות...סצנה ממרחב עירוני חדש של רהיטים, חפצים ורשתות. "
אהבת? אז שתף את החברים והקולגות >>


לחצ/י כדי לשתף חברים בכתבה|

Facebook Comments

0 Responses So Far:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר