קופסת שינה / Arch Group ↓

יום ראשון, ספטמבר 25, 2011 | , , |

SLEEPBOX / Arch Group ↓


תארו לעצמכם מצב שבו את/ה נמצא/ת בעיר מודרנית, את/ה לא תושב/ת המקום, ולא הזמנת מקום במלון. זה לא מצב נוח, כי הערים המודרניות הפכו אגרסיביות ולא נותנות שום הזדמנות פשוט לנוח ולהירגע. 


משרד האדריכלים Arch Group אשר תכנן את ה-SLEEPBOX, מאמין כי התשתית העירונית צריכה להיות יותר נוחה. לצורך זה הם פיתחו את ה-SLEEPBOX המספקת רגעים של מנוחה ושינה בשקט מבלי לבזבז זמן בחיפוש מלון.
מיקומים אפשריים של ה-SLEEPBOX כוללים:
- תחנות רכבת
- נמלי תעופה
- מרכזי תערוכה
- מרכזי קניות ציבוריים
- מתקני לינה

במדינות עם אקלים חם, אפשר להשתמש ב-SLEEPBOX בחוץ.


SLEEPBOX מאפשר לכולם בנסיבות בלתי צפויות לבלות את הלילה בשלום ובזול, או פשוט להרוג כמה שעות מבלי להיפרד מהמטען. ה -SLEEPBOX הוא תא נייד קטן עם בסיס של 2.5x1.6m ו 2.5-3m גובה.אחד היתרונות העיקריים שלו הוא היכולת שלו להיות מותקן באזורים האחרונים של נמל התעופה, בדיוק מול השערים. זה בדיוק האזור שבו מטיילים צריך לחכות כמה שעות אם הטיסה מתעכבת.


נכון לעכשיו ישנה אופציה לאחד, שניים או שלוש מיטות ב-Sleepboxes אחד, אשר יכול להיות עשוי מ-MDF (עץ), מתכת, זכוכית, או מפלסטיק מחוזק. ה- SLEEPBOX מאפשר מ-30 דקות עד מספר שעות של שימוש בתשלום. המחיר משתנה בהתאם למספר שעות השימוש: ככל שהמשתמש משתמש יותר, זה עולה פחות לשעה. ה-SLEEPBOX מגיע עם תכונות בסיס הכוללות מיזוג, שקעים עבור מחשב נייד, ומטען לטלפון נייד. שטח עבור המטען נמצא מתחת למיטה, כאשר לכל מיטה יש שידה. בנוסף לתאורה הכללית של ה-SLEEPBOX הוא מצויד בתאורת LED לקריאה.החלונות מצוידים בתריסים חשמליים לפרטיות.


הפונקציה העיקרית של SLEEPBOX היא להרשות שינה נינוחה. עם זאת, בהתאם למיקום, הוא יכול להיות מצויד עם תכונות נוספות. האפשרויות הזמינות כוללות:

- תאורה Mood - מנורות LED עם שינוי הצבעים הבהירים
- מרכז מולטימדיה (טלוויזיה, מסך מגע, צג)
- Wi-Fi
- אזעקה, אינטרקום
- כספת 


באמצע אוגוסט 2011, ה-SLEEPBOX הראשון הותקן במסוף Aeroexpress של Sheremetyevo International Airport, במוסקבה, רוסיה. הוא מייצג את גרסת הבסיס העשויה MDF בציפוי עץ טבעי. 

וידאו המציג את הSLEEPBOX ואפשרויות ההשמה שלה:

Facebook Comments

0 Responses So Far:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר