חדשות: רון ארד קיבל את מדליית העיצוב + מיצב Curtain Call // רון ארד ↓

יום שבת, ספטמבר 24, 2011 | , , , |

↓ Ron Arad's Curtain Call

המעצב רון ארד קיבל את מדליית העיצוב של לונדון 2011 בטקס שנערך לפני כשבוע בקתדרלת סנט פול במסגרת פסטיבל העיצוב בלונדון. המדליה מוענקת מדי שנה על מפעל חיים לעיצוב. שנה שעברה היא הוענקה ל-Thomas Heatherwick, שהיה השנה חלק מפאנל השופטים.במסגרת הפסטיבל השנה הציג רון ארד מסך קולנוע גלילי העשוי מ- 5600 מוטות סיליקון במבנה ה- Roundhouse בלונדון.המבקרים צועדים לתוך המסך העגול ומוצאים את עצמם שקועים בוידאו וסאונד, הכוללים בין היתר יער גשם טרופי מבית היוצר של Mat Collishaw וגבר עירום ממורמר המדשדש סביב המעגל, אשר צויר על ידי David Shrigley.


המיצב שנקרא Curtain Call הוא טבעת בקוטר של 18 מטר שאירחה סרטים, הופעות חיות ומתקנים אינטראקטיביים עד אוגוסט 29.
לטבעת וידאו זו ארד הזמין את האמנים, המוזיקאים והחברים האהובים עליו כדי ליצור עבודה ייחודית ואינטראקטיבית לאורך  360 מעלות. כל יום מבקרים ראו את העבודות של Babis Alexiadis, Hussein Chalayan, Mat Collishaw, Ori Gersht, Greenaway & Greenaway, Christian Marclay, Javier Mariscal, SDNA, David Shrigley וכמו גם של סטודנטים מהקולג' המלכותי לאמנות כחלק מהיצירה .רון ארד : "ללכת, לחדור, לחצות את התמונות נעות ולהיכנס לתוך הצילינדר. אתה תהיה מוקף תמונות - שבוי, אך גם יוצר. זה מדהים אילו דברים מרגשים קורים משני צידי המסך"


וידאו מתהליך הבניה:
והמיצב עצמו אשר מוצג הכי טוב בוידאו למטה, תהנו:

Facebook Comments

0 Responses So Far:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר