חנות פרוזן יוגורט, ניו יורק / Dune ↓

יום שלישי, ספטמבר 13, 2011 | , , |

Flavaboom / Dune ↓


חנות פרוזן יוגורט בניו יורק משלבת עיצוב ופונקציונאליות המתפקדים כמו במעבדה, בה הקונים יכולים ליצור באופן ידני שילובי יוגורט ייחודיים כרצונם.


הפנים והגרפיקה השובבים של חנות Flavaboom המוכרת פרוזן יוגרט עוצבו על ידי Dune, משרד מעצבים המבוסס בניו יורק העוסק בתכנון, ייצור ובעל חנות עיצוב הממוקמת במנהטן, ניו יורק.


ל-Flavaboom יש עיצוב צפוי משהו של חנות פרוזן יוגורט והיא מלאה בצבעים בהירים ונורות LED בשפע באווירה עתידנית אך שובבה ומקבלת בברכה.


החנות בגודל 134 מ"ר, כוללת בר אלגנטי-מבריק באורך 9m התואם לקירות הלבנים המבריקים שתוכננו עם "כיסים" של נורות LED צבעוניים. 
האורות מהבזקים ויוצרים מאות דפוסים שונים, כמו לבבות או פסים.
"Dune הגתה את הרעיון כלוח צבע טעים, עם גימורים מבריקים ולוגו תוסס", אומר ריצ'רד שמטוב, נשיא Dune, אשר טיפל בייצור של הגרפיקה והעיצוב.דוכני ישיבה גדולים וורודים מבטלים את הצורך בקישוטיות מיותרת על הקיר.כל אביזרי התאורה וריהוט הפנים עוצבו ויוצרו בעבודת יד מקומית בניו יורק.Photography by Albert Vecerka


Facebook Comments

0 Responses So Far:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר