פסטיבל Archtober לאדריכלות ועיצוב, ניו יורק / אוקטובר 2011 ↓

יום שבת, אוקטובר 01, 2011 | , |

Archtober Is Coming↓

זוהי הקריאה האחרונה בהחלט לנוסעים לניו יורק בחגים .. :)

היום (אוקטובר) "המרכז לאדריכלות" ו"המכון האמריקאי לאדריכליםבניו יורק" (AIANY) יארח השנה בפעם הראשונה את "Archtober" , הפסטיבל הראשון שנערך במשך חודש ימים (!!) לאדריכלות ועיצוב בניו יורק.


Archtober יציגו מעל 100 הרצאות, כנסים, סרטים, סיורים, תוכניות, תערוכות ואירועים מיוחדים אחרים המתמקדים בחשיבות של האדריכלות והעיצוב בחיים העירוניים.
כדי לחגוג את האדריכלות העכשווית של ניו יורק, הפסטיבל גם יכלול את "בניין היום" - כל בניין אשר זכה לאחרונה בפרס AIA New York Chapter Design Award יהיה פתוח לסיורים מיוחדים.


Archtober מאורגן על ידי ניו יורק (AIA New York Chapter (AIANY , המרכז לאדריכלות ( the Center for Architecture, מרכז (openhousenewyork (OHNY ו-Design Film Festival. הפסטיבל צמח מתוך שבוע האדריכלות של ניו יורק, שהוצג לראשונה בשנת 2003 כאשר AIANY פתח את המרכז לאדריכלות ו-OHNY החלו לערוך סיורים במבנים ברחבי העיר. מאז נערך שבוע האדריכלות בניו יורק (Architecture Week) שחל בשבוע השני של אוקטובר, ובשנת 2010 Architecture & Design Film Festival של ניו יורק נערך בשבוע שאחרי. בנוסף, שבוע העיצוב הלאומי של קופר יואיט לעיצוב גם נופל באוקטובר. הפופולריות של האירועים הללו, בנוסף על השתתפות נלהבת של מעל ל-30 ארגונים לארכיטקטורה ועיצוב, אפשרה לשבוע אדריכלות לגדול לתוך חודש Archtober.האירועים לוקחים אותך מעל, מתחת ולתוך הארכיטקטורה מדהימה בניו יורק. אפשר להתחיל בסיור רגלי בסוהו, או באזורים ההיסטורים של האיסט וילג', להגיע להקרנת סרט אדריכלי בבית גוגנהיים BMW או לתערוכת אמנות של הרכבת התחתית במרכז לאדריכלות. לפי לוח הזמנים של האירועים, Archtober נראה כידידותי למשפחה, כמו גם עם שפע של פעילויות וסדנאות אז אם יוצא לכם להיות בניו יורק בחודש הקרוב.. אל תפספסו... :)

לפרטים נוספים, כנסו לאתר הפסטיבל כאן.


Facebook Comments

0 Responses So Far:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר