יום הולדת שמח לארכב: מלונות חלק I ↓

יום רביעי, אוקטובר 05, 2011 | , |

happy birthday arcHeb / hotels part I ↓


במסגרת חגיגות השנה לארכב, נעלה השבוע ובשבוע הבא סיכום כתבות ופרויקטים נבחרים שפורסמו השנה במגאזין. כל פעם יבחר נושא/טיפולגיה אחר/ת אשר כאמור תכלול מספר פרויקטים מהשנה החולפת.. מקווים שתהנו :)


ונתחיל במלונות:

מלון בוטיק - "גורדון" ,תל אביב // 6B אדריכלים 

בפינת הרחובות הירקון וגורדון בתל אביב שכן מבנה נטוש מזה כמה שנים. המבנה הינו פנינה אדריכלית, בעלת קוים נקיים המזכיר את הסגנון ה"בינלאומי" הייחודי לתל אביב.

9

סטודיו 6B נבחר על ידי היזם במטרה להפוך את המבנה הנטוש והמתפורר למלון בוטיק ברוח תל אביבית.
להמשך הכתבה לחצו כאן.
שני יזמים קנט לינדבל ובריטה לינדבל-ג'ונסון החליטו לממש את חלומם לבנות בית על העץ - הרעיון המאפשר לאדם לחיות בהרמוניה עם הטבע. בשיתוף פעולה עם אדריכלים ומעצבים ידועים הם הפכו את הרעיון למציאות.סדרה של חדרים במלון ייחודי תוכננו בהרמוניה עם הטבע ובאיכויות הידידותית לסביבה. המלון ממוקם ב-Harads, אחד האזורים היפים ביותר של שבדיה - הפנינה של יערות שוודית. 
להמשך הכתבה לחצו כאן.
עיצוב מלון NH באזור יריד הסחר החדש ב-Rho-Pero, מילאנו הינו עיצוב שזכה בתחרות אדריכלות מוזמנת בינלאומית על ידי משרד האדריכלים Dominique Perrault Architecture.


המלון החדש בשטח של 24 אלף מ"ר, משתלב היטב עם המסורת הארוכה והמפוארת של אדריכלות הבניינים של העיר.


משרד האדריכלות הדני 3XN השלים את בנייתו של מלון 'bella sky hotel', ציון דרך חדש הממוקם במרכז הקונגרסים של קופנהגן, דנמרק.


ממוקם בין מרכז העיר העתיקה ואזור orestad - מרכז הצמיחה החדש של קופנהגן - הפרויקט הוא הרחבה של מרכז "בלה" בעיר והוא מכניס לאתר ​​זהות עירונית חדשה.מלון "אנזו" , צרפת // Manuelle Gautrand Architectsמלון "אנזו" (Enzo) בפריז , שתוכנן על ידי משרד האדירכלים הצרפתי, Manuelle Gautrand Architects - "יושב" על פינה של אתר הנמצא בין הכביש המהיר לבין בנייני מגורים.החשמלית הפועלת לצד האתר מדגישה את ההרגשה העירונית והיעדר הנוף טבעי בולט. האדריכל החליט להביא את הנוף אל העיר באופן מקורי.

Facebook Comments

0 Responses So Far:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר