משרדי RRSAT, איירפורט סיטי / אורבך הלוי אדריכלים ומהנדסים↓

יום שני, אוקטובר 31, 2011 | , , , |

RRSAT Offices / Auerbach Halevi  ↓


משרד "אורבך הלוי" אדריכלים ומהנדסים שיתפו אותנו בפרויקט עיצוב פנים שסיימו לא מכבר של חברת RRSAT המתפרשת על פני 3 קומות בבניין משרדים שנבנה לפני עשור. הפרויקט הינו שיפוץ מסיבי של חלל קיים אשר פורק מכל רכיביו הקודמים ונבנה מחדש.חברת RRSAT היא החברה הגדולה והמובילה בארץ בשרותי לווין והיא הבעלים של חוות הצלחות בעמק האלה. האדריכלים חיפשו כיצד ניתן להעביר את רוח החברה באמצעות מיתוג חלל המשרדים. 


לטענתם, הקו המפריד בין מיתוג לבין תפאורה הוא חמקמק וערמומי. לכן הזהירות בשימוש באלמנטים "מוחצנים" מעולם הלוויינים.


הביטוי הבסיסי לעולם הבינארי של תקשורת לוויינים הוא דיוק. משום כך נבחר השימוש בזכוכית.


צלחות הענק "הומרו" ללוחות זכוכית קמורה המתפקדים כגבולות בין החללים הפנימיים.


הפונקציות בפרויקט כוללות משרדים, חדרי ישיבות, חדר אוכל, מטבחונים וחדר הדרכה. כל פונקציה קיבלה את וריאנט העיצוב המייחד אותה אך מהווה חלק משלים מהפרויקט כולו.

בגלל שהתקציב הכולל לעיצוב המשרדים היה דל, הומצאו ויוצרו מספר רכיבים המתאימים במיוחד לפרויקט זה.גוף התאורה המרכזי הינו פס שקוע המלווה את מסדרונות הפרויקט בקווים מעוגלים אשר יוצר מתעלת MDF יחד עם שילוב של פלורוסנטים ולדים.


בחדרים ובחדרי הישיבות מוקמו גופים בעלי עקמומיות מרחבית המהווים וריאציה נוספת לרעיון המרכזי.בכדי לשמר את המראה הנקי שהאדריכלים חיפשו, הריצוף במסדרונות הינו טראצו המאפשר יציקת משטחי ענק ללא חלוקות ופוגות.

בחללי המשרדים נבחר השימוש בשטיח משיקולים אקוסטיים, בדגם של מיליקן המבוסס על מטריצות של עיגולים – שוב, כפראפראזה מופשטת של תקשורת דיגיטלית.צוות תכנון: אורי הלוי, לני וייסלברג, סיסי זירי
צילום: עוזי פורת

Facebook Comments

0 Responses So Far:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר