מוזיאון תל אביב לאמנות - נפתח!, ישראל / preston scott cohen Architetcs ↓

יום שלישי, נובמבר 01, 2011 | , , , |

preston scott cohen / tel aviv museum of art complete ↓

בנייתו של התוספת למוזיאון תל אביב "מוזיאון תל אביב לאמנות", אשר תוכננה על ידי משרד האדריכלים פרסטון סקוט כהן, הושלמה ונפתחה היום (2/11) רשמית לקהל.
המבנה המרשים יכיל חללים עם אוסף מקיף של אמנות ישראלית, גלריות אדריכלות ועיצוב, מרכז מחקר לצילום, ספריית אמנות, אודיטוריום וגלריה גדולה עבור תערוכות מתחלפות.האתר המשולש שהוכתב בתחרות שנערכה לתכנון המוזיאון, היווה את ההשראה לנפח המוזיאון עם חזית הלוחות המשולשים.חמישה מפלסים, שלוש מעל הקרקע ושתיים מתחת, מאוחדים באטריום בגובה של 25 מטר.


האטריום שנקרא על ידי האדריכלים בשם ה " lightfall " - "מפל האור" , מתפתל ומתעקל תוך שעובר דרך הקומות ומכניס אור מהגג בזוויות שונות לתוך חללי המוזיאון. 
מעליות, מדרגות ומשטחים מקבילים מחברים את הגלריות השונות.


כאן במגאזין סיקרנו לפני שנה את הבניין לעומק - תוכלו למצוא זאת כאן וכמו כן, תמונות מהבניה - כאן.

תוכניות הבניין:צילמתם גם אתם את המוזיאון? כדי להעלות תמונות-לחצו כאן ושלחו את התמונות למייל שנפתח -רשמו בנושא המייל: archeb והתמונות שלכם יוצגו בדף הבית במצגת "תמונות הקוראים" .


אל תשכחו לשתף חברים - לחצנים למטה או בצד שמאל.

כל התמונות צולמו על ידי עמית גירון ©
התוכניות באדיבות משרד preston scott cohen


Facebook Comments

0 Responses So Far:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר