אדריכלות: בית OH, יפן / Koseki Architects ↓

יום חמישי, דצמבר 29, 2011 | , , , , |

koseki architect office / OH residence ↓

'OH residence' אשר תוכנן על ידי משרד האדריכלים היפני koseki הוא בית מגורים פרטי בן שתי קומות הממוקם בשכונת מגורים שקטה ​​באוסקה, יפן. 


מה שנראה כעיצוב פשוט ורגולרי, משתנה על ידי הכנסת האדריכלים חצר חיצונית אשר גובלת עם הרחוב בחזית רשת נקבובית המעמעמת את הגבול הפיזי שבין הסביבות הפנימיות והחיצוניות של הבית. 


החזית המפוקסלת של הבית המשמשת כגדר גבוהה ממול הכניסה, עשויה רשת פלדה גדולה אשר תלויים עליה אריחי אבן.


רשת הפלדה אינה מכוסה כולה באריחים דבר המאפשר מבטים משתנים לרחוב ולחצר הפנימית של הבית.צורת הגג, הממשיכה את השפה העיצובית, משתרעת מעל פני החצר החיצונית ומכניסה "ריבועים" של אור טבעי בגדלים שונים הנותנים תחושה של מרחב פתוח. 


במטרה ליצור דיאלוג ישיר עם האלמנטים שבחוץ, חללי הפנים של הבית הצופים אל הגן חופו בחלונות זכוכית מרצפה ועד תקרה.חלונות הזזה מאפשרים לבית להתרחב ולגדול בקלות החוצה אל החצר החיצונית וכמו גם לאפשר אוורור טבעי לחללים הפנימיים.


המבטים לחצר הפנימית ממשיכים גם בקומה השנייה של הבית בעזרת מרפסת קטנה המשקיפה על המרחב הפרטי החיצוני שלמטה.Facebook Comments

0 Responses So Far:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר