אדריכלות: סטודיו לצילום SC, ברזיל / Studio mk27 ↓

יום ראשון, דצמבר 18, 2011 | , , , , |

studio mk27 / studio sc ↓


המשרד הברזילאי סטודיו mk27 (מרסיו קוגן, סוזנה גלוגוסקי/ marcio kogan + suzana glogowski) השלימו את התכנון והביצוע של "סטודיו sc" סטודיו לצילום מזון בסאו פאולו, ברזיל.

הסטודיו שתוכנן בצורה מלבנית מוארכת על מנת להכיל לצידו גן חיצוני רחב, מנצל פריסה פשוטה וליניארית המאופיינת בתיקרה גבוה וגשר/מסלול דוגמנים (catwalk) מוגבה מבטון.החזית הגדולה והמוארכת תוכננה עם דלתות הזזה ממתכת על מנת לאפשר מגוון תצורות שיאפשרו רמות שונות של קשר בין הגן לבין פנים. 
חלל הסטודיו המרכזי מוגדר על ידי הפתיחות שלו ומספק ניטרליות וגמישות מקסימלית לסטודיו הצילום.
שטח העבודה מוגדר על ידי אורך שולחן יחיד ומוארך הנמתח לאורך הקיר האחורי ושומר על העיצוב הליניארי תוך יצירת מרחב המאפשר אינטראקציה ותקשורת.


גשר בטון ה"חותך" את החלל הגבוה של אולפן הצילום, מחבר שני קופסאות עץ שתוכננו כפביליונים משתי קצוות הסטודיו. 
תוך שהן מאופיינות בתכונות ספציפיות הדרושות בסטודיו לצילום אוכל, קופסאות העץ ממשיכות את השפה של החזית החיצונית המאפשרת שקיפות ופרטיות מבעד לתריסים מתקפלים.הביתנים משני הצדדים מאכלסים אזור קבלה, חדרי טיפול בתמונות ומטבח טכני להכנת המזון לצילום. 
 מרפסת גג עם מטבח משני גדול מספקת מרחב אוורירי עבור מגוון רחב של אירועים.Facebook Comments

0 Responses So Far:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר