אדריכלות: מלון קונרד, סין / MAD Architects ↓

יום ראשון, ינואר 15, 2012 | , , , , , |

MAD architects / conrad hotel beijing ↓


בניית "מלון קונרד" בבייג'ינג אשר תוכנן על יד משרד האדריכלים MAD מתקרב לסיום.


מתוכנן להיפתח במהלך 2012, המלון יכיל 300 חדרי אירוח, מתקני נופש, מסעדות, בר וספא שתוכננו על הגג על מנת להתנתק מהרחובות ההומים שבסביבה.


למרות שהקומפלקס קרוב מאוד לשדרת הקניות התוססת- Wangfujing , הסביבה המיידית של מחוז העסקים המרכזי היא גיבוב של בנייני משרדים שגרתיים אשר החזיתות שלהם עשויה קיר מסך וחלונות טיפוסיים.


בניגוד למרקם האורבני הקיים, חזית המלון החדשה מכוונת להחיות את האזור ולהתנתק מהקצב המונוטוני והשגרתי של הסביבה על ידי עיוות הקווים האורתוגונליים של החזית. המעטפת האורגנית, אשר נראית כרקמה עצבית, משנה את עוביה ונמתחת סביב פינות המבנה. 


מסת המבנה מתחילה במדרון הדרגתי לכיוון הכניסה על מנת ליצור אווירה מסבירת פנים ומזמינה פנימה תוך שהיא יוצרת התחדשות דינמית ורעננה לאנרגיה של הרחוב אשר כאמור נמצא בסביבת בניינים שגרתית. 


גובה הבנין הוא 106 מטר, בשטח כולל של כ-57 אלף מ"ר.

image© designboom

image © designboom

Facebook Comments

0 Responses So Far:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר