עיצוב פנים: ביתן/חנות לואי ויטון, סינגפור / Moshes safdie & Peter marino ↓

יום ראשון, ינואר 08, 2012 | , , , , , |

↓ The louis vuitton Island / Moshes safdie & Peter marino


לפני כחודש נפתחה בסינגפור אחת מחנויות הדגל של המעצב לואי ויטון. The Louis Vuitton Island Maison הוא אחד מביתני הזכוכית והפלדה שתוכננו על ידי האדריכל משה ספדיה כחלק מהעיצוב הכללי של "מרינה ביי סאנדס" (Marina Bay Sands) בסינגפור.כפי שהשם מרמז, ביתן הזכוכית ופלדה, הוא מעיין גביש/פסל מופשט ומוזר היושב על אי בודד. 
המבקרים יכולים להיכנס לביתן "לואי ויטון איילנד" בשלוש דרכים שונות: דרך גשר חיצוני, על ידי סירה היוצאת מהמזח וכן מהקניון הסמוך באמצעות מנהרה ומעלית אשר מובילה אותם ישר אל מרכז הביתן.

פנים הביתן עוצב על ידי המעצב פיטר מרינו בהשראת המים והים ומהווה הומאג' לטיילים ושייטים.
כדי ללכוד את הרגשת הריגוש והרומנטיקה של הים, פיטר מרינו תיכנן סדרה של חללים בהשראת מוטיבים "ימיים" המבוססים על חומרים מסורתיים של העולם הימי.
בפרט, עץ המשמש ספינות שיט ואבן המשמשת בדרך כלל לריצוף נמלים.


האתגר העיקרי צוות עיצוב הפנים היה התכנון המדוקדק של האור הנכנס מקירות הזכוכית של הביתן, זאת על מנת להבטיח עקביות בתאורה הפנים תוך מתן למבקרים נוף מרהיב של הסביבה. Facebook Comments

0 Responses So Far:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר