אדריכלות: חוות הזכוכית, הולנד // MVRDV Architects ↓

יום שני, מרץ 26, 2012 | , , , , |

MVRDV // glass farm "חוות הזכוכית", בנין רב תכליתי עם חנויות, מסעדות, משרדים ומרכז בריאות אשר תוכנן על ידי משרד האדריכלים ההולנדי MVRDV התחיל להבנות בכיכר הכפר Schijndel, הולנד.


המבנה בשטח של 1600 מטר מרובע, כולל חזית חיצונית מזוגגת אשר עליה יודפסו מוטיבים הנמצאים במשקים המקומיים, רק בהגדלה של פי 1.6 ממבנה טיפוסי.


פרויקט זה נועד להחיות את מרכז העיר (שהיא גם עיר הולדתו של מייסד המשרד - winy maas אשר הציע את המבנה לעיר) אשר נפגע על ידי מלחמת העולם השנייה והשאיר מרחב פתוח שאינו בשימוש. אחרי פורומים ופגישות רבות, התוכנית אושרה בתנאי שמראה המבנים הטיפוסיים המקומיים ישמרו.


האמן frank van der salm צילם את החוות שנותרו באזור על מנת להדפיסם בהדפסה קרמית כתמונה אחת גדולה על פני 1800 מטר מרובע של חזית הזכוכית .דלת אסם טיפוסית בגובה של 4 מטר באסם תוטבע בכניסה לפרויקט.


אלמנטי תאורה יאירו את הפרויקט ויזכירו חלונות כנסייה צבעונים תוך יצירת נוכחות אדירה למבנה. הבנייה אמורה להסתיים בדצמבר 2012.


all images courtesy of MVRDV 


אדריכלים ומעצבים, אנו מזמינים אותכם לפרסם את הפרויקטים שלכם במגאזין האדריכלות והעיצוב הישראלי אשר הוקם למענכם - arcHeb - מוזמנים לשלוח את הפרויקטים שלכם לפי ההנחיות למעלה (ראו לשונית "פרסם") . כולם מוזמנים לשלוח!!! . העבודות יוצגו באתר, בדף הפייסבוק של המגאזין ובניוזלטר השבועי. התצוגה ללא תשלום.

Facebook Comments

0 Responses So Far:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר