אדריכלות: small house, יפן // Unemori Architects ↓

יום שלישי, ינואר 15, 2013 | , , |

↓ small house // Unemori Architects


"The small house" הוא בית מגורים קטן בו חיים זוג נשוי עם בנם באזור מאוכלס וצפוף של טוקיו - תוכנן על ידי Unemori Architects .


בטקסט ששלח לנו האדריכל אודות הבית הוא מספר על תהליך התכנון.


"שמתי בניין באורך ורוחב של 4 מטר - קטן ככל האפשר במרכז האתר שהוא בשטח של 34 מ"ר - על מנת לאפשר מקום לזרימת אוויר וכניסת אור סביבו. על ידי כך, אפשר היה להימנע מהתקנות המקומיות לדירוג המבנה כך שנוצר גובה חופשי של 9 מטר כמו במגדל". "הפנים הוא מבנה פשוט המופרד על ידי 4 רצפות דקות במיוחד (70 מ"מ) המחוברות על ידי גרם מדרגות לולייניות.


מרחב שסביב הבית מכניס אור ורוח.קירות החדרים גובלים עם החוץ, לכן החלטתי למקם חלונות במקומות שבהם הבית יחיה בהרמוניה עם סביבתו..."


"..החלון הוא כל כך גדול על פני חדר כל כך קטן כך שכל פעם שהחלון נפתח או נסגר, החלל הפנימי משתנה דרמטית. במיוחד, בקומה השנייה והשלישית בה יש דלת גדולה עם צירים בכל מקום אשר כשהיא נפתחת, הפנים אפוף אור ורוח כאילו אתה בחוץ.."Facebook Comments

0 Responses So Far:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר