אירוע: הרצאה, חולון של היום בונה את החלום של המחר, מרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון // 10.5.2012 ↓

יום שבת, אפריל 21, 2012 | , |

חולון של היום בונה את החלום של המחר אדר' מימי פלג במסגרת סדרת ההרצאות של בית הספר לארכיטקטורה במרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון תתארח מהנדסת העיר חולון מימי פלג.


פלג, בעלת תואר שני בטכניון בתחום האדריכלות, שימשה בעברה כרע"ן הנדסה האחראית על כל המהנדסים הראשיים של צה"ל.

בהרצאתה היא תציג את הארכיטקטורה והבינוי בעיר חולון, ופיתוחה המואץ בשנים האחרונות.

ההרצאה תתקיים ב-10.5.2012 בשעה 14:00.

חולון נמצאת בתהליך חשיבה תכנונית מקיפה וחדשה, יוצרת מסגרת להמשך פיתוחה כעיר "חכמה" עם עמוד שדרה המשפיע על כל חלקיה, כעיר המעודדת חיים עירוניים, המתבטאים בקיום של מרחב הזדמנויות למגוון רחב של אוכלוסיה, כל זה על מנת להפוך אותה לישות עירונית משמעותית בת-קיימא, תוך שמירה על ערכיה המיוחדים.

The city of Holon today is building tomorrow's dream 

MIMI PELEG – MSC.ARCH 

Holon City Engineer 

The city of Holon is leading a comprehensive planning process which will suggest a new development framework for a "smarter" city. This framework will determine a central axis which will influence its surrounding and will enhance livability and opportunities for varied population. This over whole process is being made in order to create a significant sustainable city life while sustaining the city unique values. 
אדריכלים ומעצבים, אנו מזמינים אותכם לפרסם את הפרויקטים שלכם במגאזין האדריכלות והעיצוב הישראלי אשר הוקם למענכם - arcHeb - מוזמנים לשלוח את הפרויקטים שלכם לפי ההנחיות למעלה (ראו לשונית "פרסם") . כולם מוזמנים לשלוח!!! . העבודות יוצגו באתר, בדף הפייסבוק של המגאזין ובניוזלטר השבועי. התצוגה ללא תשלום.

Facebook Comments

0 Responses So Far:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר