אדריכלות: בניין B5, איטליה // barreca & la varra Architects↓

יום שני, אפריל 02, 2012 | , , |

barreca & la varra // B5 building משרד האדריכלים האיטלקי barreca & la varra סיים לאחרונה את "בניין B5", בניין משרדים חדש של חברת RCS mediagroup בפאתי מילאנו, איטליה.


הבניין תוכנן כחלק בלתי נפרד מתוכנית אב המייעדת את האזור לבנייני משרדים ומחקר.חזיתות המבנה מבוססות על קומפלקס קיים שנבנה בשנת 2007 אשר ממשיכות את סגנון מטריצת הזכוכית הדומה בצורה מופשטת לברקוד. הבניין בן חמש קומות מחופה כולו בחזית זכוכית לבנה, אפורה ושחורה על פני נפח המבקש לקבוע זהות ברורה לבניין ולכיכר העירונית שנוצרה. 


האלמנטים האנכיים יוצרים "מרקם" צבעוני ומעטפת דינמית המשתנה בשקיפות שלה בהתאם לאור בשעות היום.
החלונות ממוקמים בין אלמנטי הזכוכית האטומה תוך שהצללה מושגת על ידי לוחות שנתלו בניצב לחזית, וכתוצאה מכך יוצרים מימד נוסף לחזית.מוקף אוסף של מבנים בקנה מידה גדול, בניין המשרדים החדש פונה לחצר פנימית מרווחת המשמשת כמרחב חיצוני פנוי בין הבניינים. 
חלל ריק בצורת מנהרה חוצה את קומת הקרקע של הבניין ומאפשר תנועה דרך הבניין ואליו.Via wan


אדריכלים ומעצבים, אנו מזמינים אותכם לפרסם את הפרויקטים שלכם במגאזין האדריכלות והעיצוב הישראלי אשר הוקם למענכם - arcHeb - מוזמנים לשלוח את הפרויקטים שלכם לפי ההנחיות למעלה (ראו לשונית "פרסם") . כולם מוזמנים לשלוח!!! . העבודות יוצגו באתר, בדף הפייסבוק של המגאזין ובניוזלטר השבועי. התצוגה ללא תשלום.

Facebook Comments

0 Responses So Far:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר