אדריכלות: beach + howe tower, קנדה // BIG Architects ↓

יום ראשון, אפריל 15, 2012 | , , , , , , |

BIG architects // beach + howe tower, vancouver 


משרד האדריכלים BIG, חשף את ההצעה שלו לבניין בן 150 מטר בוונקובר, קנדה.


'beach + howe' הוא מגדל מגורים אשר יהפוך לשער העיר ונקובר, קנדה, ומצטרף לקו הרקיע כבניין הרביעי הגבוה ביותר בעיר. האתר של המגדל חוצה את גשר גרנוויל המסועף ומשאיר את המתחם חצוי על ידי הכבישים המוגבהים הסמוכים.


תוכנית האב משלבת מבנים גבוהים ונמוכים שאמורים להבנות בתוך האתר המוזר שכאמור צורתו נובעת מהכבישים הסמוכים. 


תקנות עירוניות שקבעו מינימום של 30 מטר נסיגה מתשתיות - קבעו את נקודת ההתחלה של העיצוב.הבסיס הדק מהווה את הפודיום של המגדל והוא בן 9 קומות, מפריד אנכית בין הכביש והתנועה למגדל המגורים המתרחב המכיל 600 יחידות דיור המרחפות מעל אזור הזיהום והרעש. 

מרכז קניות, מרחבים קמעונאיים ומשרדים נגישים דרך פלאזה ציבורית הסובבת באופן חופשי תחת תמיכות הבטון הגדולות. כאשר פרופיל המגדל מתרחב, שטח הרצפה הפנימי גדל והנוף אל הים וההרים המקיפים מתגלים. "מגדל The Beach and Howe צאצא עכשווית של בניין פלאטירון בעיר ניו יורק - מגדל המחזיר את שטחי המגורים האבודים תוך שהוא "בורח| מהרעש והתנועה שקורבים לבבסיסו.
כמו המסורת של מגלד פלאטירון, האדריכלות של מגדל The Beach and Howe אינם תוצאה של אדריכלויות מוזרות ומיותרות, אלא "ילד" של הנסיבות : אתר מוזר יחד עם חששות למבנים הסמוכים ולפארק "Bjarke Ingels, שותף מייסד, BIG .
אדריכלים ומעצבים, אנו מזמינים אותכם לפרסם את הפרויקטים שלכם במגאזין האדריכלות והעיצוב הישראלי אשר הוקם למענכם - arcHeb - מוזמנים לשלוח את הפרויקטים שלכם לפי ההנחיות למעלה (ראו לשונית "פרסם") . כולם מוזמנים לשלוח!!! . העבודות יוצגו באתר, בדף הפייסבוק של המגאזין ובניוזלטר השבועי. התצוגה ללא תשלום.

Facebook Comments

0 Responses So Far:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר