זכיה בתחרות: הקמפוס האקדמי החדש, אשדוד // כנפו-קלימור אדריכלים ↓

יום שני, אפריל 30, 2012 | , , , , , |

הקמפוס האקדמי, אשדודבתחרות סגורה לתכנון הקמפוס האקדמי החדש באשדוד מול 4 משרדי אדריכלים נבחרה ההצעה של משרד האדריכלים כנפו-קלימור.
פרוייקט הקמפוס האקדמי באשדוד יתפרש על 120,000 מ"ר ויתבסס על עקרונות הבנייה הירוקה תוך שהוא מספק כ-50% מתצרוכת האנרגיה של עצמו באמצעות אנרגיה סולארית וגיאותרמית. 
שימור הסביבה הוא העיקרון המוביל בתכנון הקמפוס: המגרש חולק ואופיין לשטח לשימור וכן שטחים נוספים המאפשרים רצף טריטוריאלי של שמורת טבע ונוף, והשטח בו יוקמו המבנים של הקריה האקדמית. 
הפרוייקט תוכנן תוך שימור כל העצים ושימוש בהם כעוגן לפיתוח הנופי של הקמפוס.במרכז השמורה מתוכנן מרכז מבקרים ומרכז לחקר החולות כחלק מהקמפוס האקדמי. 


תכנון הקמפוס המוצע שונה מקמפוסים אחרים בארץ בהיותו פתוח ולא מגודר כך המבנים מגדירים את החללים הציבורים תוך שהם שחלקם אף הורם כדי לשמור על תוואי הטופוגרפיה הקיימת. אדריכלים ומעצבים, אנו מזמינים אותכם לפרסם את הפרויקטים שלכם במגאזין האדריכלות והעיצוב הישראלי אשר הוקם למענכם - arcHeb - מוזמנים לשלוח את הפרויקטים שלכם לפי ההנחיות למעלה (ראו לשונית "פרסם") . כולם מוזמנים לשלוח!!! . העבודות יוצגו באתר, בדף הפייסבוק של המגאזין ובניוזלטר השבועי. התצוגה ללא תשלום.

Facebook Comments

0 Responses So Far:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר