זכיה בתחרות: מרכז התרבות של העיר Changzhou, סין // gmp architekten ↓

יום חמישי, אפריל 19, 2012 | , , , , , , , |

gmp architekten //changzhou culture centerמשרד האדריכלים הגרמני GMP architekten זכו בתחרות אדריכלית לתכנון "מרכז התרבות של העיר Changzhou" במרכז המתפתח של Changzhou, סין. 


הקומפלקס אשר בשטח ברוטו של 365,000 מטרים רבועים, מורכב ממוזיאון לאמנות, מוזיאון למדע וטכנולוגיה ספריה ומתקנים נוספים למחוז של העיר xinbei. 


הפרויקט מורכב משישה מודולים קשתיים אשר מחקים גשרים תלויים ויוצרים חלל ציבורי גדול ופתוח.


העיצוב משקף אלמנטים מהתרבות הסינית הדרומית של Changzhou. 


שש המודולים הקשתיים של הבניין המגיעים לגובה של 45 מטר, יוצרים חזית אחידה למרכז התרבות אך שונים באופן משמעותי בתוכנית הפנים שלהם- בהתאמה לפונקציות האדריכליות השונות.החלל שבין הגלריה לאמנות ממזרח ומוזיאון המדע והטכנולוגיה במערב מהווה את הכיכר הציבורית במרכז Changzhou. 


הכיכר המאופיינת באלמנטי מים ותכנון נוף נדיב, מספקת אווירה מזמינה ומשמשת כנקודת מפגש במחוז. 


החזיתות של הקומפלקס הושפעו בצבעם ובחומר הנבחר ממסורת הבנייה באזור: לוחות צפחה אפורים שהונחו ברנדומליות יוצרים רושם חיצוני סולידי ויוצרים ניגוד לרצפות הבהירות והלבנות ולחזיתות הזכוכית השקופות שבחלק הפנימי של הבניינים.


all images courtesy of gmp architekten
images © crystal digital technology


אדריכלים ומעצבים, אנו מזמינים אותכם לפרסם את הפרויקטים שלכם במגאזין האדריכלות והעיצוב הישראלי אשר הוקם למענכם - arcHeb - מוזמנים לשלוח את הפרויקטים שלכם לפי ההנחיות למעלה (ראו לשונית "פרסם") . כולם מוזמנים לשלוח!!! . העבודות יוצגו באתר, בדף הפייסבוק של המגאזין ובניוזלטר השבועי. התצוגה ללא תשלום.

Facebook Comments

0 Responses So Far:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר