אדריכלות: הקוביה והצינור, סין // SAKO Architects ↓

יום ראשון, אפריל 08, 2012 | , , , |

sako architects// cube tube משרד האדריכלים הסיני SAKO שיתף אותנו בפרויקט בניין משרדים חדש באזור הפיתוח של ינהואה בסין. מבנה המשרדים המיוחד כבר הצליח להיתפס כציון דרך עבור האזור.בניגוד לסגנון האדריכלי הסביבתי הקיים, דפוס חלונות של משטחים ריבועים מגוונים "מנקבים" את הנפח הריבועי הראשי (ה"קוביה") והבלוק הליניארי הסמוך (ה"צינור").תשע הקומות של המבנה המרובע הצטלבו עם שורה אנכית של מסדרונות אלכסוניים החוצים זה את זה ומסתיימים במרפסות הפתוחות לכיפת השמיים ומשקיפות אל הנוף. 
המסדרונות הפנימיים מתרחבים ומצטמצמים ויוצרים גיוון ומבטים מעניינים בקומות.כמו כן, תצורת ה-X בה הם תוכננו מכניסה אור ואוויר לכיוון הגרעין הפנימי, ובמקביל מאפשרת חלוקת שטח פנים גמישה ו"אוורירית".
הלובי הראשי עוצב כהמשך ההופעה החיצונית של הבניין. מוטיב החלונות הריבועיים הוחל על התקרה העמודים הקירות והמרצפות. 
גריד עם מאות עצים מקיפים את האתר והבניין.
image © misae hiromatsu
all images courtesy of sako architects 


אדריכלים ומעצבים, אנו מזמינים אותכם לפרסם את הפרויקטים שלכם במגאזין האדריכלות והעיצוב הישראלי אשר הוקם למענכם - arcHeb - מוזמנים לשלוח את הפרויקטים שלכם לפי ההנחיות למעלה (ראו לשונית "פרסם") . כולם מוזמנים לשלוח!!! . העבודות יוצגו באתר, בדף הפייסבוק של המגאזין ובניוזלטר השבועי. התצוגה ללא תשלום.

Facebook Comments

0 Responses So Far:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר