אירוע: קול קורא לתחרות פתוחה לתכנון תערוכת אדריכלות // זהזהזה גלריה לאדריכלות↓

יום רביעי, מאי 09, 2012 | , |

תערוכה.01 זהזהזה גלריה לאדריכלות שמחה להזמין את כל המעוניין להשתתף בתחרות פתוחה, אנונימית בשלב אחד לתכנונה של תערוכת אדריכלות בחלל הגלריה לאדריכלות. על המשתתפים בתחרות להציע תכנון לתערוכה וכן את תכניה. 

התחרות פתוחה לכל מתעניין, ללא מגבלה של תחום עיסוק, ניסיון מקצועי, מקום מגורים, מין, וכו'. על התכנון המוצע להתייחס למגבלות ולאפשרויות של חלל הגלריה. אין כל מגבלה על תכני התערוכה המוצעת, מלבד התייחסותה של תערוכה זו לסביבה הבנויה.

במסגרת התחרות תיבחר הצעה זוכה יחידה, אשר מתכנניה יוזמנו לממש את הצעתם. לזוכים יינתן תקציב ליצירת התערוכה, ולתערוכה יופק קטלוג תערוכה ע"י הגלריה.  התערוכה תוצג במשך 6 שבועות בחלל הגלריה.חבר השופטים מורכב מאדריכלים ומתכננים מישראל ומהעולם, אשר תערוכות של עבודותיהם התארחו בעבר בגלריה. השופטים הינם אדר' פרופ' לארס ספויברוק (NOX, הולנד), אדר' מנואל גוטראן (צרפת), אדר' תגית כלימור (קנפו כלימור אדריכלים), אדר' ד"ר יוסי קורי (סטודיו גיאוטקטורה), אדר' נוף דפנה גרינשטיין (גרינשטיין הר-גיל אדריכלות נוף ותכנון מרחבי), מעצב גד הלפרין (סטודיו גד) ומעצבת ונגה לסר.

הרישום לתחרות הינו עד ליום א', 3 יוני 2012. מועד הגשת ההצעות הסופי הינו יום ה', 17 יוני 2012.

ההצעות המוגשות לתחרות תוצגנה בתערוכה אשר תיערך בגלריה לאדריכלות עם סיום התחרות. תערוכת ההצעה הזוכה תיערך במהלך החודשים אוקטובר-נובמבר בגלריה. 

את הקול הקורא והנחיות למשתתפים למצוא בקישור הבאים:

קובץ PDF http://bit.ly/HAoZzr
דף התחרות וההרשמה באתר הגלריה http://www.zearchitecture.com/call.php?ID=2

לפרטים ולמידע נוסף
נדב לסר // זהזהזה גלריה לאדריכלות 03-5444261 // exhibition01@zearchitecture.com

אדריכלים ומעצבים, אנו מזמינים אותכם לפרסם את הפרויקטים שלכם במגאזין האדריכלות והעיצוב הישראלי אשר הוקם למענכם - arcHeb - מוזמנים לשלוח את הפרויקטים שלכם לפי ההנחיות למעלה (ראו לשונית "פרסם") . כולם מוזמנים לשלוח!!! . העבודות יוצגו באתר, בדף הפייסבוק של המגאזין ובניוזלטר השבועי. התצוגה ללא תשלום.

Facebook Comments

0 Responses So Far:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר