אדריכלות: תצפית+בית קפה // Dellekamp arquitectos ↓

יום חמישי, מאי 03, 2012 | , , , |

↓ dellekamp arquitectos// lookout point + coffee restaurantיושב על חרטום באזור גואדלחארה של מקסיקו, המצפה ובית הקפה אשר תוכנן על ידי  משרד האדריכלים המקסיקני dellekamp arquitectos, יציע נוף רחב ידיים של אזור Parque MiradorIndependencia שבחליסקו (jalisco).


המבנה ייחצב מתוך המדרון תוך שהוא נראה כאילו יצא אל תוך הנוף.הפלטפורמה הבולטת מעל פני הקרקע, יוצרת מסלול תצפיות המאפשרת למבקרים לטייל מעל המסעדה הנמצאת מתחתיה.


משטח הבטון הצף הוא האלמנט היחידי הנראה לעין אשר יוצא מן הקרקע שמתחת, בעוד שהקצה המשופע והזיזי ממזער את המשקל החזותי הנראה בגובה העין.אזור הישיבה של בית הקפה ממוקם בתוך בור מתחת לשביל תצפית מוגבה ואינו נראה לעין.


ניתן גם לשבת בתוך המסעדה דרך ירידה במדרגות לחלל הפנים. 


all images courtesy of dellekamp arquitectos 


אדריכלים ומעצבים, אנו מזמינים אותכם לפרסם את הפרויקטים שלכם במגאזין האדריכלות והעיצוב הישראלי אשר הוקם למענכם - arcHeb - מוזמנים לשלוח את הפרויקטים שלכם לפי ההנחיות למעלה (ראו לשונית "פרסם") . כולם מוזמנים לשלוח!!! . העבודות יוצגו באתר, בדף הפייסבוק של המגאזין ובניוזלטר השבועי. התצוגה ללא תשלום.

Facebook Comments

0 Responses So Far:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר