אדריכלות: Dream Downtown Hotel, ניו יורק // Handel Architects ↓

יום שבת, מאי 05, 2012 | , , , |

Dream Downtown Hotel // Handel Architects המשרד האמריקאי Handel Architects סיימו את תכנונו ובנייתו של מלון - the Dream Downtown Hotel בניו יורק


Dream Downtown Hotel הוא מלון בוטיק בשטח של 184,000 SF בשכונת צ'לסי בניו יורק.הבנין כולל 316 חדרים, שתי מסעדות, גג עם טרקלין VIP, בריכה חיצונית, חדר כושר, שטח לאירועים וכנסים , וכן מסחר בקומת הקרקע.
המלון הנמצא בין שתי רחובות כולל 7 קומות בצמוד לרחוב אחד ו-12 קומות לרחוב המקביל, הינו שיפוץ לבניין קודם ששימש כנספח ל-National Maritime Union of America. 

שכבות חופפות של מתכת מחוררת מחפים את החזית הנמוכה בעוד שפתחים מעוגלים גדולים יוצרים מרפסות עבור חדרי האירוח בחזית האחורית. 

במהלך התכנון האדריכלים חילקו את הבניין לשניים והסירו את החלקים האמצעיים לאורך ארבע קומות כדי ליצור בריכה במרכז המלון. הבריכה אשר תחתיתה זכוכית מחברת בין החללים ומאפשרת לאורחים העוברים בלובי הצצה דרך המים אל החוץ (ולהיפך).

לחצ/י כדי לשתף חברים בכתבה|

אדריכלים ומעצבים, אנו מזמינים אותכם לפרסם את הפרויקטים שלכם במגאזין האדריכלות והעיצוב הישראלי אשר הוקם למענכם - arcHeb - מוזמנים לשלוח את הפרויקטים שלכם לפי ההנחיות למעלה (ראו לשונית "פרסם") . כולם מוזמנים לשלוח!!! . העבודות יוצגו באתר, בדף הפייסבוק של המגאזין ובניוזלטר השבועי. התצוגה ללא תשלום.

Facebook Comments

0 Responses So Far:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר