אדריכלות: חניון Herma, קוריאה // JOHO Architects ↓

יום שלישי, מאי 08, 2012 | , , , |

Herma Parking Building // JOHO Architecture המבנה הייחודי בפרבר של סיאול, קוריאה, עשוי להידמות למוזיאון או גלריה - אבל מתחת לחזית המפוארת תוכנן חניון לא קונבציונאלי.


"מטרת הפרויקט היתה להעלות את ערך הקרקע והמבנה עם תקציב נמוך על ידי שבירת הסטריאוטיפ של מבנה חניה טיפוסי", אומר האדריכל JeongHoon ממשרד האדריכלים JOHO.


"חניונים מתוכננים בדרך כלל בלי הרבה מחשבה על עיצוב והתייחסות לסביבה. עם זאת, בעזרת נוכחות אדריכלית חזקה אפשר להגדיל את ערך הנכסים המסחריים סמוכים", הוא מוסיף.


המבנה בשטח של 853 מ"ר מורכב מחמש שכבות של מעל ל-635 לוחות פוליקרבונט ו-930 חתיכות נירוסטה. כל לוח משתנה באורכו ומגיע עד 12 מטר, ברווחים של סנטימטרים ספורים זה מזה.


 החזית צבועה בגוון סגול יחד עם ציפוי מיוחד שגורם לה להיראות כמו זכוכית רפלקטיבית.

 חיפוי זה משנה את צבעו במהלך היום, שכן הוא משקף את אור השמש בדרכים שונות.

אדריכלים ומעצבים, אנו מזמינים אותכם לפרסם את הפרויקטים שלכם במגאזין האדריכלות והעיצוב הישראלי אשר הוקם למענכם - arcHeb - מוזמנים לשלוח את הפרויקטים שלכם לפי ההנחיות למעלה (ראו לשונית "פרסם") . כולם מוזמנים לשלוח!!! . העבודות יוצגו באתר, בדף הפייסבוק של המגאזין ובניוזלטר השבועי. התצוגה ללא תשלום.

Facebook Comments

0 Responses So Far:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר