בית הנעליים ("קמפר") / Shigeru Ban Architects + Dean Maltz Architect↓

יום שני, מאי 28, 2012 | , , , , , |

House of Shoes // Shigeru Ban Architects + Dean Maltz Architect  // בית הנעליים ("קמפר") / שיגרו באן אדריכלים

האדריכל היפני שיגרו באן השלים את עיצובה ובנייתה של חנות מותג ההנעלה Camper בניו יורק.


החנות מאופיינת בהחבאה והסתרה של הנעליים מעבר לפגודות הנושאות את שם החנות.


הנעליים נחשפות ללקוחות כאשר הם נכנסים לחנות, מעבר ל"כוכים" עם מדפים כאשר הקיר האחורי נושא אותיות בגובה 2.5 מטר עם שם המותג.
החנות מרוהטת בשורות ישיבה בזוויות של 45 מעלות בדומה לקיר האחורי המזגזג מקולקציה שעוצבה על ידי האדריכל שיגרו באן (10 Unit System) . רצפת בטון עם פסים אדומים מלווה את הקיר האחורי ושורות הישיבה המזגזגות.


הקופה יושבת בחלק האחורי של החנות על שולחן מכוסה דשא סינטטי.סימן ההיכר של האדריכל מופיע במסגרת של צינורות קרטון היוצרות לבניין את הגג ונותנות מופע ייחודי לחנות. 


camper / © Marian Montoro seen on dezeenאדריכלים ומעצבים, אנו מזמינים אותכם לפרסם את הפרויקטים שלכם במגאזין האדריכלות והעיצוב הישראלי אשר הוקם למענכם - arcHeb - מוזמנים לשלוח את הפרויקטים שלכם לפי ההנחיות למעלה (ראו לשונית "פרסם") . כולם מוזמנים לשלוח!!! . העבודות יוצגו באתר, בדף הפייסבוק של המגאזין ובניוזלטר השבועי. התצוגה ללא תשלום.

Facebook Comments

0 Responses So Far:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר