אדריכלות: האצטדיון האולימפי בלונדון // Populous ↓

יום חמישי, יוני 28, 2012 | , , , , |

London Olympic Stadium / Populous↓ 


האצטדיון האולימפי בלונדון 2012 אשר תוכנן ועוצב על ידי Populous, הושלם ומוכן לקראת האולמיפאדה!
הבנייה של האצטדיון בעל 80,000 המושבים הושלמה כבר בתחילת אפריל שנה שעברה, אך רק היה צורך בסיום בניית מסלול הריצה ולוח התוצאות.
האצטדיון אולימפי בלונדון המוצב על אי בצורת יהלום בין שני נתיבי מים קיימים, ממוקם בתוך הקטע הדרומי של הפארק האולימפי החדש. האצטדיון הנראה כקערה עם כסאות ישיבה - קומפקטי ומביא את כל 80,000 הצופים הרבה יותר קרוב לאירוע מאשר מקומות הישיבה במשחקים הקודמים.

העיצוב "משתמש" לגמרי בסיטואציות של האי והאתר תוך שהוא נותן רחבת פודיום שלמה ומעוגלת הצופה סביב האיצטדיון ומחוברת על ידי גשרים לפארק המרכזי.

אדריכלים ומעצבים, אנו מזמינים אותכם לפרסם את הפרויקטים שלכם במגאזין האדריכלות והעיצוב הישראלי אשר הוקם למענכם - arcHeb - מוזמנים לשלוח את הפרויקטים שלכם לפי ההנחיות למעלה (ראו לשונית "פרסם") . כולם מוזמנים לשלוח!!! . העבודות יוצגו באתר, בדף הפייסבוק של המגאזין ובניוזלטר השבועי. התצוגה ללא תשלום.

Facebook Comments

0 Responses So Far:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר