אירוע:מ' זה מסלול - תערוכת בוגרי בית הספר לאדריכלות ע"ש עזריאלי באוניבריסטת תל אביב‎↓

יום רביעי, יולי 18, 2012 | , |

מ' זה מסלול - תערוכת בוגרי בית הספר לאדריכלות ע"ש עזריאלי באוניבריסטת תל אביב‎


ראו הזמנה מצורפת לתערוכת פרויקטי הגמר של בית הספר לאדריכלות ע"ש עזריאלי באוניברסיטת תל אביב.
השנה הפרויקטים עסקו בעתידה של ישראל בעקבות המחאה של קיץ 2011.


הפרויקטים שאלו לאן פניה של ישראל מועדות והציעו מגוון של רעיונות הבוחנים את טיפולוגיות המגורים המקומיות, שאלת מהגרי העבודה ומיעוטים בישראל, שאלת הבניה לגובה במרכזי הערים, בניה עבור הגיל השלישי, תכנון מגדרי, יחסי אזרחות-צבא ועוד.
התוצאות מרתקות. הן מציעות מבט ביקורתי, אך אופטימי, על האופן בו ישראל צריכה להתפתח.


בעקבות המחאה, התערוכה השנה מתקיימת במספר חללים לאורך שדרות רוטשילד ורחוב מזא"ה.

בין היתר, הסטודנטים מציגים בבית העם ברוטשילד 69, בגלריה 3- ברוטשילד 65, בבית הצעירים במזא"ה 9, בבית ספר אכפת במזא"ה 32, בבית גרינוולד בשד"ל 4 ועוד.

התערוכה יוצרת מסלול, לא רק בין רעיונות ומקומות שונים בישראל (בתל אביב, חיפה, עכו, אשדוד, אשקלון, בית שאן, ג'יסר א-זרקא ושדרות ועזה ועוד),אלא גם בין דפוסי תצוגה שונים. החללים בהם אנחנו מציגים שונים זה מזה ויחד יוצרים קולאז' מרתק של אדריכלות ושל תרבות התצוגה.

את התערוכה ילוו מספר דיונים.


פרטים על הדיונים ואירוע הפתיחה יפורסמו בימים הקרובים.
אדריכלים ומעצבים, אנו מזמינים אותכם לפרסם את הפרויקטים שלכם במגאזין האדריכלות והעיצוב הישראלי אשר הוקם למענכם - arcHeb - מוזמנים לשלוח את הפרויקטים שלכם לפי ההנחיות למעלה (ראו לשונית "פרסם") . כולם מוזמנים לשלוח!!! . העבודות יוצגו באתר, בדף הפייסבוק של המגאזין ובניוזלטר השבועי. התצוגה ללא תשלום.

Facebook Comments

0 Responses So Far:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
arcHeb | מגאזין חדשות יומי לאדריכלות ועיצוב בעברית! Copyright © 2010 arcHeb Theme is Designed and Written by yANIVdAVIDI Home | RSS Feed | Comment RSS כל הזכויות שמורות לאתר arcHeb ולאתרים מהם הובא החומר . אין להעתיק,לשכפל,לתרגם,לצלם וכדומה כל מידע מהאתר ללא רשות. למידע נוסף, נא ליצור קשר